Re: Strzelanie Focha

More
14 years 8 months ago #72119 by CHOMIK
Replied by CHOMIK on topic Re: Strzelanie Focha
Sadze,ze problem nadal istnieje z osoba o nicku Jack_33. Zaobserwowalem to w okresie wakacyjnym,gdzie mialem przyjemnosc grac z tym Panem (m.in. 9-1 w ESL,10-2 w ASL). Zachowanie? opisane powyzej.Dziwi mnie tylko ze nadal figuruje na liscie osob zapisanych na sezon wrzesniowy LigiPolskiej.Najgorsze jest to,ze kompromituje Polakow na arenie miedzynarodowej. Oto niektore wyniki uzyskane w ostatnim czasie(zarowno w ASL jak i w ESL) :

Rock and Roll 9-2 Jack_33 - ASL
lestat 11-0 Jack_33 - ESL
lestat 13-2 Jack_33 - ESL
stellozza 12-1 Jack_33 - ESL
Szeszesek 12-1 Jack_33 - ESL

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago - 14 years 8 months ago #72168 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Strzelanie Focha
Panowie. Dostałem wytyczne z FIFA i UEFA sensiblowego, do których się przychylam po licznych skargach. Jack_33 zostaje usunięty z naszej ligi, ponadto nie będzie miał wstępu do ŻADNEGO pucharu, ligi etc. Nie wiem jak ooo. Oczywiście, jeśli kiedyś nastąpi poprawa, wtedy decyzja zostanie uchylona. To zamyka temat.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #72169 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Strzelanie Focha
OOO Jack może grać - oczywiście jeśli ktoś z Nim chce grać.

Ja osobiście mam nadzieję, że chociaż trochę da Ci to do myślenia Jack. Bo wporządku ogólnie z Ciebie koleś. Nie mogę nie zauważyć, jak często pomagasz nowym graczom, ale czas zrozumieć, że trza zmienić swoje zchowanie w czasie meczu. Oczywiście możesz przestać grać to nie jest zabronione, ale zwyczajnie pusje zabawę. Dodam tylko nawet, że w realnej piłce trzy walkowery skutkują wykluczeniem. W Twoim wypadku tego uzbierało się znacznie więcej. Wierze jednak, że wrócisz niedługo do ligi i nikt już nie będzie miał żadnego ale .... bo zwyczajnie nie będzie do czego.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #72170 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: Strzelanie Focha
Mi po prostu nie pasuje ten caly problem do Jacka, bo na ircu naprawde jest ok, zadnych problemów - wręcz przeciwnie. Pomoc i duza frekwencja.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92507 by dzem
Replied by dzem on topic Re: Strzelanie Focha

Panowie. Dostałem wytyczne z FIFA i UEFA sensiblowego, do których się przychylam po licznych skargach. Jack_33 zostaje usunięty z naszej ligi, ponadto nie będzie miał wstępu do ŻADNEGO pucharu, ligi etc. Nie wiem jak ooo. Oczywiście, jeśli kiedyś nastąpi poprawa, wtedy decyzja zostanie uchylona. To zamyka temat.

Miałem dlugą przerwę w grze online, ale problem z tym gościem nie uległ zmianie. Od postów minął ponad rok, a on swoje. Naprawdę nie rozumiem co on robi w lidze.
Jak awansowałem teraz z 3 ligi to później obserwowałem jego grę w barażach z nadzieją, że nie będę musiał więcej z nim grać. Niestety udało mu się:/ Wygrałem z nim 4x wysoko, więc chyba nie powinno to tak wyglądać.

A nie chcę z nim grać bo ze mną symulował des. Skąd wiem, że symulował? Opiszę jak to wyglądało.
W pierwszym meczu zacząłem prowadzić dwoma bramkami i grajki Jacka przestali się ruszać, więc zapytałem o co chodzi i odpisał, że des. Zakładamy od nowa.
Przy drugim podejściu podobnie, (ale dopiero w dość późnej minucie zdobyłem wyraźną przewagę, więc wydało mi się podejrzane, że znowu des akurat po moim golu). Tym razem nie zareagowałem na bezruch jego grajków i po chwili zaczął grać! Bez żadnych komentarzy graliśmy kolejny mecz, i co jakiś czas udawał des, po czym znowu zaczynał grać normalnie. Na koniec wkleiłem mu wyniki spotkań na ircu i nie było protestu, że u niego to inaczej było.

Nie pisałem tu nic, bo miałem nadzieję, że to odosobniony przypadek. On sporo grywa, a ostatnio na forum skarg nie widziałem. Ale teraz juz wiem, że z innymi graczami miał podobnie (des lub puszczanie bramek, za co już kiedyś był banowany).

Z Bobbiem miał des i wkleił print screena. Normalnie potraktowałbym to poważnie, ale w jego przypadku wszystko jest dla mnie możliwe i nie zdziwiłbym sie jakby przerabiał print screeny (to nic trudnego w końcu).

Jeśli nawet inni nie napiszą tutaj o problemach z nim, to chyba samo symulowanie des w lidze jest wystarczające, żeby ten Pan poleciał. Szczególnie, że gracze, z którymi nigdy problemów nie było rezygnują z gry online przez takich typów.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92516 by ulg81
Replied by ulg81 on topic Re: Strzelanie Focha
Jeśli nawet inni nie napiszą tutaj o problemach z nim, to chyba samo symulowanie des w lidze jest wystarczające, żeby ten Pan poleciał. Szczególnie, że gracze, z którymi nigdy problemów nie było rezygnują z gry online przez takich typów.

właśnie przede wszystkim to mnie boli, że gracz/cze? rezygnują ponieważ nie chcą grać z nim w lidze bo coś tam odwala.. Przecież to nienormalna sytuacja, a każdy wie jak jest, bo Jack niestety się nie zmienił... Grałem z nim ostatnio ooo żeby przekonać się czy coś uległo zmianie, 1 mecz ok, po drugim podziękowałem za grę bo znów były samobuje i strzały w swoją bramkę. Był zdziwiony czemu wyszedłem z gry, na co odpowiedziałem że nie mam ochoty na takie mecze.
Z jednej strony Jack jest pomocny, chętny do gry, a z drugiej moim zdaniem nie ma miejsca w lidze na takie pajacowanie i dziecinadę.. Pewne reguły powinny obowiązywać, a już to że Xflea zrezygnował to w ogóle parodia. Proszę o przemyślenie sprawy bo nie powinno tak to wyglądać

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92524 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Strzelanie Focha
Xflea dwukrotnie skarżył się na niego w ostatnich dniach wpierw w barażach, a potem już w zmaganiach ligowych.
W końcu zrezygnowała ta osoba, która nie powinna...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92531 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Strzelanie Focha
Moje zdanie znacie ... z pewnością dla Jacka nie ma miejsca w lidze bo te bramki czasem mogą decydować o awansie. Ale banować też nie ma sensu Jacka bo to osoba, która jest bardzo pomocna .... jak niewielu tutaj.

Nie może być tak, że tacy ludzie, jak Flea rezygnują z ligi ... bo nie potrafimy wyciągnąć konsekwencji w stosunku do jednej osoby, która nagina reguły fair play.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92684 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: Strzelanie Focha
Jest mi trochę niewdzięcznie o tym pisać, bo ze mną Jack nigdy nie robił problemów (fakt, że rzadko się grywało). Decyzja Michała o rezygnacji rozwaliła mnie strasznie. Zacząłem już o tym myśleć i podzielam zdanie Foki. Nie można Jacka banować, bo udziela się na kanale, pomaga nowym, etc. Natomiast liga polska z jego udziałem robi się nerwowa. Ja bym jednak skłaniał się (jako, ze jestem na początku kadencji) do tradycyjnej ostatniej szansy . Jeśli do końca miesiąca znowu coś będzie nie tak, zamkniemy definitywnie rozgrywki ligowe dla niego. Co sądzicie ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #92686 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Strzelanie Focha
Jako ze sytuacja miala miejsce w polskiej lidze czy cupie, z zasady sie nie wtracam. Z tym ze jak sobie pomysle ze przez to tracimy xflea ktory jest jedna z najaktywniejszych postaci w spolecznosci to mnie krew zalewa. Jestem za calkowitym banem na ss.de. To rozwiaze problem uczestnictwa Jacka w ligach czy pucharach. Ban nie dotyczylby kanalu i gierek friendly.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.189 seconds
Powered by Kunena Forum