Re: Strzelanie Focha

More
14 years 10 months ago #67527 by lobo
Replied by lobo on topic Re: Strzelanie Focha
W zwiazku z powtarzajacymi sie skargami Jack zostaje w czerwcu (na 1 miesiac) odsuniety od wszystkich oficjalnych rozgrywek. Spotkalem sie z graczami twierdzacymi ze graja z Jackiem tylko kiedy musza, wiec w lidze lub przy okazji jakiegos turnieju, a czynia to z niechecia gdyz jego postawa odbiera przyjemnosc z grania.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #67540 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Strzelanie Focha
No nareszcie ktoś coś z tym zrobił i może Jack pójdzie po rozum do głowy bo mi się tak nie chce grać, że gram mecz a siedzie sobie na IRCu gadam sobie z ludźmi i czekam aż mecz się skończy i czasami spojrzę na okienko z meczykiem, żeby nadusić tylko FIRE bo mam stały fragment gry po czym znowu wychodzę i czekam aż wybije 90 min. Potem tylko wybić gdzieś piłkę w okolice środka boiska, żeby mecz się skończył bo Jack lubi utrzymywać piłkę w okolicach swojego pola karnego.
Tak miałem wczoraj w cupie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #67567 by gomi
Replied by gomi on topic Re: Strzelanie Focha
a ja temu Panu serdecznie dziękuje za grę, obym więcej nie musiał z Nim grać. Tragedia.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71100 by cinek
Replied by cinek on topic Re: Strzelanie Focha
Trochę statystyk Jack_33 z ostatnich kilku dni :)











Te całkiem interesujące




Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71101 by LIK
Replied by LIK on topic Re: Strzelanie Focha
Jack rocks 8)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71138 by Root
Replied by Root on topic Re: Strzelanie Focha
Jedno pytanie....jak długo jeszcze Pany?? :/ Żałosne to jest....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71164 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Strzelanie Focha
To po co z Nim gracie ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71186 by Geese
Replied by Geese on topic Re: Strzelanie Focha

To po co z Nim gracie ?


Trochę głupie pytanie, bo co ja mogę zrobić jak gość ciągle zapisuje się do jakiś cupów i trzeba z nim grać. Jeśli chodzi o ooo to większość osób z nim nie gra, ale jak widać zawsze ktoś się znajdzie.

Ja nie wiem czy wy widzicie, że Jack ciągle z was drwi i generalnie przedstawia polską społeczność SS w gównianym świetle podchodząc w ten sposób do gry z obcokrajowcami. Zróbcie coś (tutaj prośba do Opów), albo zamknijcie ten temat i tematu nie było.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71199 by Foka
Replied by Foka on topic Re: Strzelanie Focha
No ja proponuje by nikt z Nim nie grał. Ze swojej strony mogę dodać, że jeśli chodzi o turnieje, które organizuje Jack zagra tylko w zadyszce bo tu zapłacił w innych cupach już grać nie będzie.

A Geese wiadomo, że moje pytanie dotyczyło OOO. Bo wczoraj np z tego, co widziałem Root się z Nim na partyjkę umówił.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71334 by Root
Replied by Root on topic Re: Strzelanie Focha

A Geese wiadomo, że moje pytanie dotyczyło OOO. Bo wczoraj np z tego, co widziałem Root się z Nim na partyjkę umówił.


Tak, zagraliśmy wczoraj 2xooo, grał normalnie chociaż raz przegrał dosyć wysoko, a mój post dotyczył ogólnej sytuacji i był zamieszczony kilka dni temu....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum