Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 7 months ago #91653 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Mivel vannak olyan párosítások, amelyek jelenleg még lejátszhatatlanok, mert egyik fél sem tud hostolni, tennem kellett valamit. Dolgoztam kicsit az ügyön, és csináltam egy szervert. Tada.

Szíveségből megtűrt helyen van, ezért nagyon fontos, hogy csak az NB I-es meccsekre, vagy magyar barátságos meccsekre használjátok, nemzetközi szinten ne. Az IP-je ne kerüljön magyarokon kívülre. OK? Ezért ide nem is írom be, hanem majd mindenkinek magánban...
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91654 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Na, ez nagy segítség lenne/lesz!
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91660 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Király vagy Dimet :)

Én meg megosztom az első nagymenő elleni meccsem részleteit, mert jól szerepeltem ;)

Szóval Szeszesek vs. FLegby:
- A szeszes banda gyors vezetést szerzett megközelítőleg az 5. percben, mondom ennek nem lesz jó vége, megint felállást kell váltsak röpke 5 perc után...
- jön az 532 és picit javul a játék képe, de nem sikerül kiegyenlíteni, sőt 2:0 a félidő...
- a második félidőben feljavult talán picit a játékom és 2:1 után 3:1-ra módosult az állás, a pontszerzés elérhetetlennek tűnt
- a 75. perc magasságában azonban egy kapu előtti torlódás után Bebeto sétál be a labdával az őrizetlenül hagyott kapuba, és 3:2-re módosítja az állást
- majd a 89. percben ismét ő válik le és kerül Juninho kiugratása után a védők mögé, majd hozza a kihagyhatatnal helyzetbe Tulio-t a másik oldalon, azonban a kapus hatalmas bravúrral hárít és a védelem kivágja a labdát!

3:2 Szeszesek javára!

Második mérkőzés:
- ismét korai vezetés, mondhatni szokásos 5 percen belül
- majd a 23. percben Aldair, aki a védelem egyik legdontosabb tagja, egy rossz becsúszást követően mehet zuhanyozni
- 1:0 oda és 10 emberrel maradtak a Brazilok...
- nem húzom tovább mert nagyon örülök a végeredménynek ami ezek után 2:2 lett :)

Óriiási jelentősségű 1 pont, minden várakozást felülmúló gólkülönbség a két mérkőzés alatt!

Hozzá kell tenni, hogy szeszesek egy hét inaktivitásból tért vissza, ennek ellenére egy klaszisokkal nagyobb tapasztalatú játékos ellen, ember és gól hátrányból a döntetlen óriási eredmény nekem!

Gratulálok a 4 ponthoz a szeszes brigádnak, és a foggal körömmel összekapart 1 pontért a Brazil válogatottnak, ahonnan Juni-t kell kiemeljem, mivel mindkét találkozón eredményes volt középpályás létére!
The topic has been locked.
More
13 years 7 months ago #91669 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Gratulálok mindenkinek a pontokhoz! Köszi Dimet a szervert. Ma estétől vasárnapig nem leszek gép közelben, de előtte a mai nap 6-7 között még tudnék játszani az irodából, ha valakit érdekel!

Prága elvi szinten, mint Marci esetében is, rendben!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91712 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Megbeszéltük, nem megyek Prágába.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91721 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Kár Dimet!


Akkor marad elméletben Davkas - Dinnye - FLegby! (ha valaki még jelentkezne szóljon)

Helyszín: Prága
Időpont: nov 12-14
Nevezés: 10-20€ (max. 5.5k HUF / fő)
Szállás:

Tervezett megközelítés:
ODA: 13:28 Budapest-Keleti 20:21 Praha hl. n.
VISSZA: 07:40 Praha hl. n. 14:32 Budapest-Keleti

Vonat jegy:
- legkedvezményesebb, előre foglalandó és vissza nem téríthető 38€ / fő oda-vissza (10.5k HUF)
- ezt le kell foglalni előre a korlátozott mennyiség miatt!
- van később más kedvezményes konstrukció is, de azok már egy főre eső árban drágábbak, 3 fő esetén pl 200€ teljes költség oda-vissza!


Azaz el kéne dönteni, hogy megyünk e vagy nem, mert a jegy csak drágább lesz később :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91735 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Más választásom nem lévén töröltem sLammát a mezőnyből. Nagyon sajnálom a dolgot és egyben értetlenül állok előtte. Így 16 meccs lesz fejenként.

(Amennyiben sLamma szeretne nevezni a következő szezonra, akkor neki ezt külön jeleznie kell itt a topikban.)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91736 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én is mennék Prágába. :-)

Viszont nekem vasárnap reggel 9.00-ra vissza kellene érnem, úgyhogy a Prágából 00:37-kor induló vonatra fel kell szállnom. Ez számotokra elfogadható? Azt még nem tudom, hogy egyedül is eljönnék-e ezzel. Pénteken pedig mehetnénk előbb, pl a 9.28-assal, az 16.39-re ér Prágába, kicsit körülnézhetnénk aznap, én még nem voltam. (Sőt, az 5.28-kor indulót se zárnám ki:-) )

Bajnokság: alapvetően este 10 után tudok játszani, és munkahelyeseknek egyelőre a 10.22. 16.00-17.30 időpontot tudom ajánlani. Holnap beviszem a laptopom, megpróbálom azzal összehozni bentről és akkor tudnék egyéb időpontokban is játszani. Valaki hétfőn napközben tudna velem tesztelni?

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91737 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hali!

Én sajnos teszteli már nem tudok ezen a héten nap közben, mert bent leszek!

Prágával kapcs, én felhívtam a máv startot és azt mondták van még ezen kívül olcsó vonat - azaz ugyanez az ár napi 2-3 vonatra él oda és vissza.

A hajnali visszafelé emlékeim szerint nem volt benne!
Az odafelé vonat viszont lehet hogy jó... kérdezd majd meg pls, és szólj vissza. Nekem elvileg ok a 9.28 is, de lehet hogy Davkas és Dinnye nem tudnak korán szabadulni annyira.

Szóljatok bele Ti is :)

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91738 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság

Más választásom nem lévén töröltem sLammát a mezőnyből. Nagyon sajnálom a dolgot és egyben értetlenül állok előtte. Így 16 meccs lesz fejenként.

(Amennyiben sLamma szeretne nevezni a következő szezonra, akkor neki ezt külön jeleznie kell itt a topikban.)


Sajnálom, főként hogy sztem kifejezetten tehetséges sLamma...
Remélem a köv szezonban feltűnik és le is tolja a meccseket :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.221 seconds
Powered by Kunena Forum