Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago #91935 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én akkor 6 körül leszek, ahogy megbeszéltük :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91936 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hawkz persze engem is jól elkalapált.

3 félidőig azt mondtam, hogy 4 p - 1 p lenne az igazságos pontosztozkodás, az ő javára. A végén a reális 6 p - 0 p alakult ki. Még OOO-ztunk is, de ott sem termet sok babér. Annyi vigaszom van, hogy minden meccsen rúgtam neki gólt, és, hogy nem játszottam rosszul, hanem ő jobb.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91937 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Az én eredményeim is azt mutatták, hogy minimum a 3. helyre jogosult Hawkz :)
Saját csapatommal nem tudok ellene vállalható eredményt elérni leginkább az erőtlen támadások miatt, a Real-al viszont néha sikerült. (bár az fr volt)

remélem délután/este tudok lenni és akkor Dinnye ellen lenyomom az uccsó meccsemet!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91938 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hawkz eredményei eddig:
Hawkz made 130 matches, won 73% and 84% without defeat ..

nem szar azt mondom :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91939 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
megpróbálok én is jönni ma délután
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91985 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ma nálam volt Dinnye, hogy belőjem az új laptopját (!) remekül működik, a vírusírtó után az első program, amit telepítettem, az Amiga_SWOS volt :)

Közben le is nyomott pár meccset. Sajnos ennek kapcsán kiderült, hogy nem árt tisztázni, hogy mi történjék Desync esetén. (Dinnye Flegbyvel nyomta, és mivel vezetett 1-0-ra a 75. perctől én is odamentem megnézni, hogy mi folyik. Sajnos a 85. tájékán furcsa dolgok következtek, azaz Desync. Persze nem lehetett pontosan tudni mikor. A kérdés az volt, hogy mi legyen.)

Az ilyen helyzetek kezelésére a következőt javaslom (és ugyanezt szakadás esetére):
Alapelv, hogy mindkét fél törekedjék a megegyezésre, fairmódon, úgy, hogy a lehetőségekhez képest ua. legyen a folytatás, mint ha nem lett volna Des.

- A felek próbáljanak meg megállapodni, hogy mi volt az utolsó olyan eredmény, amiben egyetértenek. Sajnos előfordulhat, hogy a Des-t nem azonnal, a Des kezdetén észlelik a felek, és még gól is esik. Ilyenkor sajnos el kell fogadni, hogy megszerzett gól is elveszhet. Ilyen eseteknél mindenki legyen nagyon türelmes, beszéljétek végig, hogy meddig voltatok szinkronban. Aki gólt veszít el így, gondoljon arra, hogy a másik fél valójában már nem védekezett, hiszen mást látott. Ez még akkor is igaz, ha életed gólja volt. A másik fél pedig legyen együttérző, mert nagyon rossz lehet megélni a gól megsemmisítését.

- Ha sikerült megegyezni az állásban, akkor következő lépésben próbáljanak megegyezni a felek abban, hogy milyen állásnál volt utoljára szinkronban a játék. Ahogy a gól sem könnyű, ez sem. Nincs teljesen egzakt jele a Des-nek, néha nagyon könnyen észre lehet venni, néha egészen sok idő eltelhet. A két fél mondja el mit tapasztalt, és közösen találják ki. Senki ne vitának fogja föl, hanem egy közös kersésnek, hogy megtalálják a legigazságosabb percet.

- Mindenki magától várja el a nagyvonalúságot, de a másik féltől ne.

- Ha megvan a közös perc és eredmény, akkor lehet újracsatlakozni. Ha 7 perc volt hátra pl. akkor a 83 helyett elég a 38. ig elpörgetni. Persze ha 70 perc volt hátra, azaz a 20. ban volt a Des, akkor a 20. megy végig. Nem kötelező öngólokat rúgni, hozzá lehet adni az előzőt fejben .

- Ki kezdjen? Ha a szakadásnál/Des-nél egyértelmű, akkor az, aki. Ha nem lehet eldönteni, akkor kezdjen az, akit a gép a kezdéskor kisorsol kezdőnek, mégpedig úgy, hogy a másik kirúgja a félpályánál, amikor kezdeni kell élesben.

Szerintetek?
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91987 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ha holnap lesz egy kis időm, akkor írok egy összegfoglalót, esélylatolgatót a bajnokság hajrája előtt. Különösen, hogy úgy látom, ha hirtelen jól számolok, hogy már van bajnokunk!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91996 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Apetour, AX és Davkas: mikor értek rá lejátszani a meccsünket?

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #92002 by Davkas
Replied by Davkas on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok! Újra Mo-n vagyok, úgyhogy próbálok ma 18 körül lenni IRC-n és Hawkz-szal, illetve bárki mással aki van letolni a meccseket.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #92007 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Nekem 17.30-21.30 között a legrosszabb, ezen kívül lényegesen könnyebben meg tudom oldani bármikor.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.285 seconds
Powered by Kunena Forum