Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91752 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ma beszéltem sLammával, bokros teendői miatt valóban nem tudja vállalni a megmértettetést ebben a hónpban, sem a jövő hónapban. Azért remélem később fog csatlakozni! (A színvonal addigra persze már beálthatatlanul magas lesz! .)

Jelezte, hogy néha benézne IRC-n egy-egy meccset játszani. Szívesen látjuk őt is, vagy bármely más olyan alkalmi játékost, aki csak néha-néha játszana. Igazán fejlődni persze csak állandó gyakorlással lehet, de nem mindenkinek vannak olyan nagyra törő céljai. (Pl. nekem se. :)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91753 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Vadul folynak az NB I. küzdelmei, de közben feldobnék egy új témát novemberre. Kitaláltam valamit. Néhány egyéni sportágban, mint sakk, box stb. hagyománya van a válogatott mérkőzéseknek. Ilyenkor nem 11-11 ellen boxol (vagy sakkozik) egy ringben :) hanem párosmérkőzések vannak, és ezek összesítése dönt. Hozzánk leginkább hasonló játékerőt az Euroliga (azaz a hontalanok) képvisel, ráadásul jóban is vagyunk pár sráccal onnan. Már beszéltem is Rock Rollal a dologról és neki is tetszett.

Miről lenne szó?
Az októberi eredmények alapján lenne egy Euroleague győztes - NBI győztes mérkőzés, egy EL 2. - NBI. 2. meccs, és így tovább EL 3. - NBI 3.... meccsek lennének. Összesen annyi páros meccs, ahányan vállalják a megmérettetést. Jelenleg nálunk 9 játékos van, náluk 10, de ebből egy 0 meccsel, tehát gyakorlatilag szinte mindenki játszhatna. Ha valaki nem vállalja, akkor eggyel följebb csúsznak az alattaállók, és pl. ha a 3. nem játszik, akkor helyette a 4. lesz a 3. számú játékosunk.

A lebonyolítás nagyon egyszerű lenne. A novemberi teljes hónap rendelkezésre áll a páros meccsre. Egy oda-vissazvágós meccset kéne játszani, ooo-ként lejátszva, postolva a külön erre szolgáló fórumban. A győzelem 1, a döntetlen 0,5 pontot ér, azaz teles siker esetén 2 ponot lehet hozni a magyar vagy az Európia válogatottnak. A végén a megszerezhető 18-ből a több pontot szerző válogatott nyerné a párviadalt.

Előnyök:
- Játéklehetőség mindenkinek nemzetközi szinten
- A legjobbjaink erős játékosokkal játszhatnak, a közepesen vagy kevésbé erősek pedig szintén nagyjából hasonló erősségű játékosokkal csaphatnak össze
- Speciális tétje lenne a bajnoki helyezésnek, akár az 5-6.
- Mindössze 1 alkalmat jelent havonta
- Nem kötelező a részvétel
- Nemzeti dicsőség

Kinek tesztene egy ilyen Európa - Magyarország válogatott meccs? ::)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91754 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Nagyra törő nem is kell, inkább reális.
Ha jól emlékszem NB 4.-5. helyre céloztál a szezon előtt, és most ez meg is lesz :) (hacsak Dinnye be nem kavar Neked)

Jut eszembe, Dinnye mikor játszunk?

NB vs EL nekem ok.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91755 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Érdeklődtem a vonatjegyekről.

A 19 eurós jegy jó a napközbeni vonatokra, ha időben lefoglaljuk, viszont nem visszatéríthető. (Egy bizonyos idő után már 29 euro lesz, utána még több.) Azaz jó bp-ről az 5.28-as, 9.28-as és 13.28-as vonatra is.

Van 90 euroert menettérti jegy, ami bármelyik vonatra jó.

Van továbbá kiscsoportos kedvezményes, 4 főre 250 euro odavissza, ami 62,5 eurora jön ki, +2*3 euro helyjegy fejenként. Ebben az a jó, hogy bármelyik vonatra jó, és a kiváltástól számított 1 hónapon belül bármikor használható, tehát nem sürget az idő.

A normál ár egy útra csak oda 75 euro, ha nincs semmilyen kedvezmény.

(nekem mindenképpen jönnöm kell az éjszakaival, de azt megjegyzem, hogy azért szerintem nem érdemes plusz egy éjszakai szállást kifizetni, hogy utána reggel 7-kor eljöjjetek)

******

A páros meccsekben én benne vagyok.


The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago - 13 years 6 months ago #91756 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Nekem tavaly tavasszal (egy másik sportág kapcsán) bejött a Hostel Franz Kafka, a CseSzloTour-on keresztül foglaltam asszem. Mondjuk sokágyas szobák vannak, nem hotel, de nagyon jó hostel, nem egy lepukkant kolesz, és a város szívében van.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91777 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság


Várjuk meg a jövő hetet mit mondd Dinnye és avkas, egyátalán van e kedvük/idejük jönni.
Ha kiszámolod a csoportos kedvezmény és a 19€-s között a teljes különbséget, akkor fejenként 1 út: 15,25€ pluszba kerül, azaz oda vissza 8,400 HUF extra. Természetesen egyikünknek sem hiszem hogy gond kifizetni, de közben szóban már az is felmerült, hogy ha 4-en megyünk akkor menjünk kocsival. Egy mert rugalmas és akkor megyünk/jövünk amikor akarunk, kettő mert rövidebb időben.


A lényeg, várjuk meg a jövő hetet, akkor el tudja dönteni Dinnye is hogy mi legyen, és sztem már Davkas is látni fogja belefér e időben neki.


The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91780 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!
Prágát hamarosan jelzem, a vonat mellett is maradt érv, de majd meglátjuk.
Viszont csütörtökön délután 17 és 19 óra között játszanék!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91781 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Ejj az nekem lehet hogy nem jó... (ha mégis, akkor jelzem...)
Péntek lenne jobb de akkor is kb 16:30 vagy 17:00-től :)

Na mind1 remélem jelentkezők akadnak majd! Hajrá!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91784 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
a következő 2 órában tud valaki tesztelni velem? Hostolni bentről nem tudok.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91785 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
én bent vagyok, szóval én nem
The topic has been locked.
Time to create page: 0.231 seconds
Powered by Kunena Forum