Nemzeti Bajnokság 2010. október

More
13 years 6 months ago #91794 by Abelxavier
Replied by Abelxavier on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Én csütörtökön leszek délután írjon rám mindenki, amúgy meg hétvégén leszek még.
Ãœdv mindenki!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91795 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Dinny vs AX csütörök ezek szerint :)
Mások is jelentkezzenek akik nem játszottak még Abel ellen! (APETOUR - BROMBERG - DAVKAS!)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91799 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Csütörtökön 4-től én is leszek. (bár mh-ról még nem játszottam, majd kiderül megy-e)
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91801 by FLegby
Replied by FLegby on topic Re: Nemzeti Bajnokság
használjátok a szervert, kérjétek el előre az IP-t Dimetrodon-tól! Egyiktek sem tud hostolni!
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91807 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Rock Roll elfogadta a kihívást az Euroliga nevében (ez tehát azon játékosok nemzeti bajnoksága, akiknek nincs nemzeti bajnokságuk, mert nincs elég játékos, jelenleg 2 horvát, 2 holland, és 1-1 brit, dán, francia, olasz, spanyol, szlovák van).

www.sensiblesoccer.info/forum/index.php?topic=19798

Semmi dolgotok jelenleg a dologgal, majd a hó végén. Esetleg ha van valaki, aki semmiképp nem akar résztvenni 1 párosmeccs erejéig, az jelezze.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91840 by Hawkz
Replied by Hawkz on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!

Sajnos már régen tudtam jelentkezni (munka, egyebek), illetve ami még nagyobb fejtörést okoz/okozott, hogy otthon nem működőképes a netünk.
Remélem ezt a hibát holnapra most már tényleg ki tudják javítani.
Amennyiben így lesz (márpedig bízok benne), akkor holnap, azaz pénteken és szombaton is tudnék játszani, szinte egész nap!
Akivel még nem játszottam (Dimetrodon, Dinnye, Davkas, Szeszesek és Apetour), kérem jelezzék, hogy az említett két napon mikor lesznek elérhetőek, hogy le tudjunk szervezni mindenkivel egy megfelelő időpontot.
Ami az Európa-Magyarország mérkőzést illeti, nagyon is benne vagyok! :)
Jajj és én szeretnék bizony kérni majd pólót, amit Dinnyétől lehet beszerezni! :) Ezzel kapcsolatban ha bárki plusz infót tud szolgáltatni, azt megköszönöm.

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91844 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!
Sajnos le kell mondjam a m délutánt. Nem sikerült még beszereznem az új laptopomat, és más is közbejött. Jövő héten 100%, hogy megveszem, és mindenkivel pótolok.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91845 by dinnye
Replied by dinnye on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Hawkz!
Mi a méreted? Fehér póló, piros ujjakkal, elől logo. Ha minden igaz a magyar bajnokság topicba FLegby töltött fel képet, amin látszik. 2500. Postázom és utalsz, vagy máshogy eljuttatod.
The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91847 by bromberg
Replied by bromberg on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Sziasztok!

Én 16.00-17.10 között tudok ma játszani. (Feltéve, hogy összejön a kapcsolat, bentről még nem próbáltam.)

The topic has been locked.
More
13 years 6 months ago #91850 by dimetrodon
Replied by dimetrodon on topic Re: Nemzeti Bajnokság
Erről a pólóról van szó, ami a balodali 3 csákón meg a széken is van.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.457 seconds
Powered by Kunena Forum