Wrocław Open 2012 - 17 listopada

More
11 years 4 months ago #115763 by ulg81
juz jest ok?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115767 by xflea
dalej wisi

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115768 by ulg81
wykasowalem Ci 1 mecz chyba a ile ich jest? w ogole to wszyskie wyniki sa jakies dziwne bo nie powinno byc tych pustych pod tabelami, z kolei widze ze Dzem wpisal ze 1 mecz w grupie wiec nie bardzo wiem dlaczego tak sie stalo, chyba ze zmienil to w trakcie a najpierw byly 2 to wtedy niestety takie walki sie robia..
a teraz ok?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115777 by xflea
tak, już zniknęło. dzięki ulg

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #115781 by Filippousis
@Romaneq
Jak bedziesz potrzebował kierowcy to po prostu dzwon :)

Turniej bardzo udany pod kazdym wzgledem! Teraz pokazemy na co nas stac w Berlinie :)
Widziec na zywo zwyciezców tego turnieju - bezcenne :)
@Manfred, ja mialem podobne zatrucie, tyleze pizzy nie jadłem ::) chyba wódka była chrzczona :)
Fajnie bylo wszystkich zobaczyc, pozdrawiam serdecznie nowe twarze z Gdyni i wszystkich przyjezdnych...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115798 by yoda
Witam po turnieju:)
Muszę przyznać, że brakowało mi tego...tej atmosfery, tych meczy i ciekawych bramek:) Bardzo fajny turniej, fajne miejsce:) Dobrze wiedzieć że SWOS wciąż dobrze się trzyma:) Dobrzy zawodnicy są nadal dobrzy a nowi są jeszcze lepsi. Graty dla Błażeja...pierwszy raz go widziałem w akcji i rzeczywiście facet jest z kosmosu. Jakim cudem on wszystkich ogrywa tego nie potrafię zrozumieć...chociaż rewanż na amidze grało mi się z nim bardzo dobrze:) porażka 3:2 to nie wstyd. Zdecydowanie gorzej grało mi się z Gomim... dostałem w dwumeczu chyba 0:5. Jednak amiga to nie jest moja dobra strona a zwłaszcza po 3 latach przerwy. Jednak nie ma co przyjeżdżać na turniej bez przygotowania. W ogóle nie czułem rytmu gry. Stary mistrz z Lubina ustąpił miejsca młodszym:D fajnie to brzmi ale prawda jest taka, że już chyba nie dogonie waszego poziomu gry:) ale może następnym razem powalczę o mistrza Chlej-off:D
Dior jesteś genialny!!:) akcje z TV będę opowiadał swojemu dzieciakowi:D do Berlina nie przyjadę, ale będę wam kibicował, potrenuję przed następnym turniejem we Wrocku po mistrzostwach:D
Dżem... graty za 3 miejsce na amidze. Nie mogliśmy jechać wcześniej nie wiedząc jak daleko mógłbyś zajść:) opłaciło się:) a nasz dwumecz na PC... wygrywałem 3:0 i ten karny w 90 min. Nie rozumiem co się stało w drugim meczu. Chyba mam jakiś kompleks Pączka:) syndrom drugiego meczu. Pierwszy gram dobrze a drugi sromotnie przegrywam. Tak samo było z Primo...i ten tekst:
- gdzie jest piłka?!
- jak to gdzie, w bramce:)
Bezcenne:D pozdro ogory!:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115801 by romaneq
mówiłem już, że grałem na zaciętych ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115807 by bobbiebobras

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115815 by dior
Romaneq ssij. Xflea, jak MOGŁEŚ!!!!!!!!!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #115818 by xflea
ale co?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum