Re: Kup sobie pada "drewniaka"

More
15 years 1 month ago #61166 by Root
Czyli zaokrąglając pad+przejściówka = 100 zł (zaokrąglenie żeby był wilk syty i Kansas City heh)
A co do aspektów prawnych...możesz policzyć pad za 100 a przejściówka gratis :)

Czy suma 100 zł jest odpowiednia czy ma to być np 120 zł?? No i gdzie to przelewać??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61168 by dior
Root, 100zł to aż nadto. Ja biorę 30zł za pada i 30zł za przejściówkę (oraz koszty wysyłki pewnie w granicach 10zł). Tak oceniam koszty produkcji tego sprzętu. Nadwyżka idzie na - najogólniej rzecz ujmując - sensiblesoccer.pl. Z przelewem się wstrzymaj. Jak sprzęt będzie gotowy albo prawie gotowy, to sam się upomnę. ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61258 by Root
Dior jak sobie wypijesz flaszkę za resztę to świat się nie zawali ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 day ago #65301 by dior
Dla tych, którzy zdążyli zwątpić - nie, nie umarłem, nie, drewno nie zgniło, nie, przełączniki nie zaśniedziały, nie, nie odciąłem sobie palców w takcie pracy. Zawzięcie walczyłem z własną manulaną indolencją i ogólnym rozleniewieniem. Wygrywam w każdej chwili, kiedy biorę do ręki to narzędzie

względnie to narzędzie

a w przypływie frustracji sięgam po następujące atrybuty


Tak, tak Moi Mili, czas wypuścić pierwszą serię padów. Jestem gotów - wedle wszelkiego prawdopodobieństwa - rozesłać do nieposiadających się ze szczęścia nowych właścicieli pięć pierwszych kompletów szczęśliwego gracza (pad + przejściówka). Nie są jeszcze gotowe, ale myślę, że w tydzień - półtora uporam się ze wszystkimi pracami wykończeniowymi. I teraz ogromna prośba. Dotychczas zakup wszystkich elementów finansowałem z własnej kieszeni. Nie wystarczy mi środków na zakup reszty elementów, muszę więc prosić 5 pierwszych osób o wpłaty (moje koszty to 30zł za pada, 30zł za przejściówkę, 8zł wysyłka - znaczki na list priorytetowy polecony około 6zł + opakowanie). Przeypominam, że za padzik liczymy 50zł - 20zł pójdzie na ss.pl. Przejściówki, ze względu na prawa autorskie, robimy tylko po kosztach. Im szybciej zbierzemy datki, tym szybciej sfinalizujemy całe przedsięwzięcie. Dla reszty oczekujących pocieszająca informacja - pozostałe komplety zrobię na pewno dużo szybciej. To jest, by tak rzec, taśmowa robota, więc robiąc jedną sztukę, robię de facto wszystkie (wycinanie obudów, projekty płytek itd). Wpłaty prawdopodobnie przejdą przez konto Foki - tu prośba o jakąś propozycję ze strony Wodza. W razie pytań, służę pomocą. Niech moc będzie z Wami!
Majster dior

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 day ago #65313 by Nepus
Skoro jestem 5 na liście to jeszcze dziś puszczę przelew (pad+przejściówka), tylko na jakie konto - potrzebne dane do przelewu

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65920 by Root
Dokładnie...poproszę dane do przelewu...wczoraj Ci to Dior pisałem na prv :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65923 by dior
Ok, czyli mamy już pierwszych chętnych. Na razie Nepus, Root i Christophek. Potrzebuję jeszcze dwóch zainteresowanych kompletami. Wtedy będę mógł sfinansować tę partię i zostanie kasy na kolejną. Tak, jak pisałem, wiele pracy już za mną i teraz wszystko pójdzie szybciej, ale bez pierwszych wpłat się nie obędzie. Ważne jest, aby to było 5-6 osób, nie mniej. Opłaca mi się materiały kupować w większej ilości i wykonywać pewne prace, by tak rzec, grupowo, nie mogę np. zawracać dupy kumplowi od programowania scalaków do przejściówek USB z pojedynczymi układami. Skoro już go odwiedzę (a ta wizyta jest absolutnie konieczna), to muszę załatwić przynajmniej 10 układów na raz.
Tak to z grubsza wygląda Panowie, dziękuję za Wasz odzew. Proszę jeszcze o reakcję 2-3 chętne osoby. Jeśli pierwsi z listy z jakichś powodów nie mogą teraz lub nie chcą angażować środków w pady i adaptery USB, to zapraszam innych chętnych. Szkoda czasu po prostu, a prędzej, czy później usatysfakcjonowani będą wszyscy!
Koszty: pad 50zł (30zł biorę ja, 20zł idzie na ss.pl, adapter USB 30zł, koszt ewentualnej wysyłki 8zł).
Proszę, weźcie pod uwagę, że wpłata dwóch, czy trzech osób niewiele mi w tej chwili pomoże, to MUSI być przynajmniej 5 zainteresowanych (od biedy 4, ale wtedy znowu będę musiał sprzedać nerkę na Allegro, a zostały mi już tylko dwie). :)

Dane do przelewu:
Marek Januszewski
mBank 05 1140 2004 0000 3302 4063 1227

;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65935 by cinek
1. Pączek
2. Root
3. Christophek
4. Ruichi
5. Nepus
6. Chesmar
7. Gomes
8. Kloze
9. Kloze
10. Ibenolos
11. Sanek
12. Cinek
13. Noel
14. Schulle
15. Gomi (bez przejściówki)

i Szyms sama przejściówka.

Jak komus sie nie spieszy to ja moge wplacic :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago - 14 years 11 months ago #65940 by dior
Nepus, Root, Christophek, Cinek. Zapraszam jeszcze jedną osobę - maksimum 2. Teraz to zaczyna mieć ręce i nogi, aż chce się pracować ;D A z Nepusem to mogłem się cholera inaczej dogadać i oddać pada za 12 ptk w lidze :P Teraz już po ptokach, hihihihi :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #65942 by dzem
Zamawiam i robię dziś przelew;-) Chyba, że pojawi się ktoś potrzebujący i chcący zrobić przelew już teraz to z chęcią ustąpię miejsca.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.248 seconds
Powered by Kunena Forum