Re: Na jakiej taktyce grasz i dlaczego?

More
14 years 11 months ago #66373 by teeto
Sweep.

Na początku grałem 442, ale chyba za sprawą Sanka zmieniłem na sweepa, chociaż
różnica jest bardzo niewielka. Zawodnicy ustawieni trochę inaczej niż w 442 tylko w
przypadku gdy piłka jest na połowie przeciwnika. Na tej taktyce tak jaki na 442 można
zagrać praktycznie każdą akcję i strzelić każdą bramkę. Jest też fajnie ustawiona pod
ciekawy styl gry i ciekawe akcje, combo headers itd.
Defensywa też jest jak najbardziej w porządku. Chyba nie ma wyraźnie słabych punktów i nie ma
martwych punktów czyli bramek/akcji przed którymi praktycznie nie da się bronić.

To nie jest jednak najlepsza taktyka w całej grze. Jest jedna dużo lepsza, tylko mam wrażenie,
że ma przynajmniej jeden martwy punkt.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 11 months ago #66510 by christophek
od samego początku gram 3-5-2

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70870 by Filippousis
Początkowo grałem 442 - klasycznie.
Potem zmieniałem często taktyki: 352,433 ze względu na większe możliwości w ataku.
Przez ostatni rok grałem na taktyce 523 - wyśmienita dla mnie taktyka, duże zagęszczenie graczy w środku. Ponadto umożliwia mi ona zdobywanie bramek w ulubiony sposób z bocznych sektorów pola karnego i z głÃ³wki przez wysuniętego napastnika.
ALE - ponieważ nie jestem zwolennikiem edytowanych taktyk obecnie grywam na 532, tzn. przystosowuję się do niej przed SensiDays :) wzoruję się na najlepszych (LOBO) ;D
Udoskonaliłem ją trochę, edytując po raz pierwszy w życiu taktykę. Zatem obecnie moja ulubiona taktyka to 532 z drobnymi zmianami w formacji obronnej.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 9 months ago #70871 by paczek

Udoskonaliłem ją trochę, edytując po raz pierwszy w życiu taktykę. Zatem obecnie moja ulubiona taktyka to 532 z drobnymi zmianami w formacji obronnej.


Zdrajca ! ;D
Nie no żartuję ;) edytuj jeśli ma Ci to pomóc :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 6 months ago #73863 by vipdavid

Hmmmm...

Najpierw 3-4-3 ;) Dużo goli strzelania, ale ciężko było w obronie


he dokładnie.Grając kariere swoim angielskim Barnetem miałem strzelonych w lidze 113(!) goli.Na razie to Division 1 ,ale bedzie niedługo Premiership ;D



Propo tej taktyki.Wydaje mi się że cały srodek musi byc zajebisty -znaczy ,zę powinni być to więcej niz przecietni gracze.Wyszyscy srodkowi obroncy,pomocnicy,napastnicy.Stawiam na szybkośc - wszyscy srodkowi pędzą jak wiatr.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.185 seconds
Powered by Kunena Forum