SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
13 years 5 months ago #93530 by romaneq
Opcja wynajętym busem bardzo mi się podoba. Rozumiem, że bez kierowcy wynajem ?

Foka nie nie nie :)

Mi jest zupełnie obojętnie w jakim terminie tam pojadę, przed czy po czy w trakcie. Obojętnie Ale myślę, że 7 dni no może być 10 to max ile chciałbym tam spędzić.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93533 by dzem
To może trzeba temat inaczej ująć. Parę osób np (Foka, Nepus, Lobo) maja już postanowione, a pierwsi dwaj konkretny termin wręcz mają.
Ale dla pozostałych można zastosować tryb biura podróży . Np:
Termin: 23.07 - 6.08 (tylko przykład)
Koszt transportu: 400zł/os.
Ilość miesc: 18
No i ludzie będą mieli konkret do przemyślenia. 18 osób to tylko 9 Swosowców + półowki/znajomi, co nie jest takie nierealne.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93534 by dzem
Foka, sam turniej oczywiście odpada:) miałem na myśli podczas rozmowy wczoraj, że jeśli nie 2 tygodnie to ograniczę do minimum czyli pewnie turniej + dzień lub dwa z obu stron. a z tego to się już tydzień robi. Po przemyśleniu myślę że to jednak 10-14 dni będzie.

Romaneq, bez kierowcy oczywiscie:P nikt by z nami nie przejechal tysiac kilosow:D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #93537 by romaneq
No i takiego kierowce trzeba też opłacić a po co 8)

Wstępnie jestem za opcją busa. Musielibyśmy zdecydować wspólnie za ilością dni spędzonych na miejscu. Moim zdaniem najlepsza opcja to 7 dni max 10. Pamiętajmy, że każdy kolejny dzień to dodatkowe koszta. Ja wiem, że miejsce fajne ale siedzieć tam 14 dni może okazać się nużące. Lemana mam dość po 5 minutach a 14 dni z nim... :)
Poza tym nie chciałbym całego urlopu roztrwonić tylko na Varnę. Więc to jest do przegłosowania.


18 osób myślę, że to przejdzie spokojnie. Ja od siebie miałbym myślę 3 osoby z czego jedna to najprawdopodobniej ZienioR.

Bus klimatycznie. Tylko nie wiem jak na granicach po tamtej części Europy. Nie wiem jak oni tam patrzą na bus w połowie zapewne pijanych osób. Jak patrzę na mapę to jest jednak bardzo blisko z Krakowa :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93540 by Foka
Z Wrocławia 1600 :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93544 by Blazej_Bdg
18stka w bulgarii : ja jestem otwarty na opcje z busem. Jednak jak znajde jakies tanie polaczenia lotnicze z bdg do varny lub burgasu (z tego co mi wiadomo, ceny w tym kierunku sa tansze) to skorzystam.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago - 13 years 5 months ago #93559 by paczek

18stka w bulgarii : ja jestem otwarty na opcje z busem. Jednak jak znajde jakies tanie polaczenia lotnicze z bdg do varny lub burgasu (z tego co mi wiadomo, ceny w tym kierunku sa tansze) to skorzystam.


Sprawdzałem do Burgasu są podobne ceny jak do Varny :P



Będzie gruuuuuuuuuuubo ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93564 by gomi
Widzę temat się rozkręcił na dobre ;) To dobrze!
Jeśli chodzi o mnie to widzę to w ten sposób, że jeśli znajdą się chętne osoby na busa to jestem jak najbardziej za. Jest to zdecydowanie ciekawsza opcja od samolotu;) Dodatkowo jak wspomniał romaneq można pomyśleć o jakimś noclegu w drodze, jakaś ciekawa miejscowość do zwiedzenia(puby, dyskoteki, night cluby itp. jupi :D ) Tylko zasadnicze pytanie czy rzeczywiście będziemy w stanie zebrać aż tyle osób??? Obawiam się, że może być z tym problem, bo musielibyśmy wtedy wszyscy razem zdecydować się na ten sam termin bez większego marudzenia :P Ja jestem za opcją 10cio dniową, bo zazwyczaj mówi się, że tydzień na wczasach to troszkę za krótko, natomiast 2 tygodnie znów za długo ;)
I raczej nie może być takiej sytuacji jak Blażej pisze, że jest chętny na busa, ale jeśli znajdzie się tańszy lot(w co wątpię) to wybiererze to drugie, bo inaczej możemy na wstępie skreślić temat wspólnego transportu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93572 by paczek
Myślę, że jest tyle czasu na zarezerwowanie urlopu w tym a nie innym czasie że wszyscy powinni dać radę :)

Druga sprawa przydało by się pogadać z Bułgarami, jaki jest koszt dnia pobytu w tym ośrodku i czy nie byłoby jakieś zniżki grupowej :P w końcu trochę nas tam pojedzie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 5 months ago #93580 by Foka
120 zł za dwuosobowy pokój ze śniadaniem ... maksymalnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum