SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
13 years 2 months ago #96267 by dzem
Z tego co widzę bus raczej przepadł. Jak w tej kwestii nic się nie zmieni, to szukam chętnych na wyjazd ekonomiczny czasowo :)
Wyjazd z Rzeszowa, czyli 1200km do pokonania na raz (dlatego wskazani są kierowcy). Proponuję przyjazd w czwartek wieczorem i nocleg u mnie. Wyjazd ok. 3:00, zeby na wieczor byc na before party w Varnie;) Po turnieju wyjazd w poniedziałek o rozsądnej godzinie (biorąc pod uwagę zakończenie turnieju o 5 rano:) lub we wtorek z samego rana.

A co do wylotów, to jak ktoś jest z południa to taniej bezposrednio z Budapesztu moze mu wyjsc:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96529 by romaneq
Ja odpadam z sensidays :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96702 by gomi
Kurde, ja podobnie jak romaneq muszę zrezygnować z Sensidays.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96703 by romaneq
Gomi ja rezygnuje bo Audioriver przenieśli w tym roku właśnie na ostatni weekend lipca a co roku był w sierpniu, czyżbyś też wolał Audioriver ? ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96725 by gomi
Romaneq: zgadza się, załatwili nas z tym terminem Audioriver. Już miałem tak fajnie wakacje zaplanowane a tutaj taka niespodzianka. No ale coś trzeba było wybrać i wybór padł na plaże w Płocku ;D

Pzdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96727 by dzem
1. Płock zamiast Varny?
2. Audioriver zamiast SensiDays?
no i to co mnie najbardziej intryguje:
3. PŁOCK zamiast VARNY??? :P

jeśli świat pójdzie w Wasze ślady to Polski przemysł turystyczny rozkwitnie, a Bułgaria wypowie Polsce wojnę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96755 by romaneq
hehe ale tu nie chodzi o warunki turystyczne :)

przez jeden weekend w roku Płock jest miejscem gdzie dają najlepszą muzę na świecie, nie ma opcji własny ślub bym przełożył

poza tym wydaje mi się, że owszem Varna świetne miejsce ale żeby z dużej chmury nie wyszedł mały deszcz czyli miniSensiDays bo to zawsze dużo chętnych a później wychodzi, że przyjadą nieliczni...

cóż wyskoczę na pewno na turniej ElMichaja i to mi będzie musiało starczyć za sensidays

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96767 by xflea
zaraz, zaraz... jak to najlepszą muzę na świecie w terminie sensidays?

przecież Sonisphere jest 10 czerwca :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96772 by dzem

przez jeden weekend w roku Płock jest miejscem gdzie dają najlepszą muzę na świecie, nie ma opcji własny ślub bym przełożył

będę miał to na uwadze słuchając tej muzy z mp3 w drodze do varny i będę myślał gorąco o Płocku:) a konkretnie niech spłonie:P ogóry.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #96828 by romaneq
xflea zapomniałem dopisać z elektroniczną a nie rockową :)

eot

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.248 seconds
Powered by Kunena Forum