SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
12 years 11 months ago #101068 by Wodiczko
no ja też out niestety

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #101195 by sanek
ja chętny Foka, jak jest wolne miejsce to mnie piszcie

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #101199 by Foka
OK.

Mamy więc cztery osoby do auta: Foka, Sanek, Dżem i Błazej. Czekam jeszcze na potwierdzenie Dżema i Błażeja, że Im ta forma odpowiada. Niby w aucie jest jeszcze jedno wolne miejsce, ale nie wiem czy jechać 1500 km w pięciu Peugotem 206 to dobry pomysł :) więc chyba zostaniemy przy czwórce.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #101204 by Foka
OK nr 2.

Po małym ponownym ogarnięciu tematu zauważyłem, że jeszcze Bobbie wciąż nie skreślił możliwości wyjazdu :) to cieszy ...

Więc widzę, że tematem Varny zainteresowanych jest 5 osób : Foka, Bobbie, Dżem, Błażej, Sanek ... chyba zupełnie tematu jeszcze nie przekreslił Paczek chociaż raczej odpadnie z tego, co mówił.

Ja mam auto 5 osobowe, ale małe ... komfort nie będzie największy przy piątce, ale spróbować można. Może też ktoś załatwi coś innego. Może komuś uda się załatwić auto sześcioosobowe?

W każdym razie uważam, że do 19 maja trzeba mieć już wszystko sprecyzowane by można było zacząć odkładać gotówkę :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #101864 by Blazej_Bdg
I jak sprawa wyglada? Ile kasy na paliwo w 2 strony?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #101880 by Foka
Najpierw to trzeba potwierdzić by były 4 osoby bo w trzech czy dwóch to koszta już tak wzrastają, że mnie np nie będzie stać ... więc w dalszym ciągu czekamy na ostateczne deklaracje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102052 by Foka

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102056 by Blazej_Bdg
No sanek chyba 100% jak wyżej widac. A co z dzemem?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102074 by dzem
sry za przetrzymanie od 19-tego, ale chodzilo tylko o to, ze mialem nadzieje na jakas pozytywna zmiane sytuacji. Na chwile obecna nie moge sie zadeklarowac ze wyrobie sie kasowo. mieszkanie, sezon weselno-wakacyjny przycisnely mnie bardziej niz myslalem:/ dlatego nie trzymajcie dla mnie miejsca. Nie oznacza to, ze rezygnuje z wyjazdu, tylko ze po prostu w lipcu podejme decyzje czy jade czy nie. I wtedy pomartwie sie o sposob dotarcia. Wiem, ze nikomu innemu nie bedzie takie rozwiazanie pasowalo, wiec zwalniam miejsce w samochodzie. jeszcze raz sry za opoznienie w odpowiedzi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 10 months ago #102244 by sanek
mamy też taką bardzo ciekawą opcję
www.skyscanner.pl/loty/waw/boj/110728/11...i-sierpien-2011.html

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.225 seconds
Powered by Kunena Forum