SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
13 years 2 months ago #97376 by xflea
ja odpadam z SensiDays w tym roku

mam wesele siostry 30 lipca

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago - 13 years 2 months ago #97923 by lobo
Napisal do mnie Marin proszac o podanie orientacyjnej liczby Polakow ktorzy zamierzaja byc w Varnie. Wiem ze to jeszcze kupa czasu i wiele sie moze zmienic ale pamietam jak rok temu z Foka przezywalismy to samo martwiac sie ilu bedzie gosci z zagranicy. Prosze zainteresowanych wyjazdem o wypowiedzenie sie jak w tej chwili wyglada ich sytuacja.

lobo - 100%
Foka - 100%
dzem - 100%
nepus - 100%?
Bobbie 100% :P
Blazej - 100%

Paczek - 50%

ruichi?
Wodi?
sanek?
snky?
ktos jeszcze?

xflea - out
Gomi - out
romaneq - out
Dior - out
Primo - out

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #97924 by paczek
50 na 50, bo na wakacje będę się wynosił na studia i nie wiem jak z kasą będę stał

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #97934 by Foka
Ja w dalszym ciągu jestem na 100%. Wprawdzie zaraz operacja, ale wierzę, że po niej będzie ok i planów wakacyjnych z rodziną nie zmieniliśmy .... Bułgaria :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #97942 by dzem
dla mnie nie ma opcji out ;) chocbym mial na nogach isc to bede:) rozmawialem z xflea, ale niestety ten sie sypnal. Dior okresli sie za pare miesiecy dopiero z roznych wzgledow. Ja generalnie szukam chetnych do ekspresowego wyjazdu samochodem (czwartek/piatek - poniedzialek/wtorek).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #97958 by bobbiebobras
Powiem tak okaze sie nie dlugo czy bede jechal sam czy nie :) Jesli sam to chetnie dolacze do dzema na taki scenariusz a jesli druga opcja to zrobie sobie wakacje 10 dniowe z narzeczona i cora :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #97965 by dior
Niestety na 100% odpadam w tym roku. Sprawy logistyczne wzięły górę. Mam nadzieję, że to nie ostatnie Sensi Days, oby za rok się udało. Całej ekipie, która się wybiera życzę powodzenia i dobrej zabawy!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #98011 by Primo
Dawno nie zaglądałem na forum, ale moja sytuacja w tym roku jest bardzo skomplikowana: problemy rodzinne i finansowe. Niestety 100% odpadam.

pozdro

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 2 months ago #98016 by Blazej_Bdg
Jade na 100%. Nie wiem jeszcze jak i kiedy, ale na turnieju bede :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 11 months ago #100938 by Foka
Dobra Panowie trzeba coś ustalić widać, ze z Polski wiele osób się nie zbierze. Zmieścimy się do jednego auta ... miałem jechać na wakacje, ale nieco mi się pozmieniało .... Jadę więc na sam turniej ... czyli wyjazd czwartek/piątek i powrót poniedziałek z rana. Kto chętny? Błazej rozumie na 100%, Dżem też? Ktoś jeszcze. Przydałaby się jeszcze jedna osoba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.204 seconds
Powered by Kunena Forum