Re: taktyki w lidze

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #39316 by Root
Replied by Root on topic Re: taktyki w lidze
Ja jestem na NIE....jesteś dobry to pokaż to bez taktyki...jeśli będzie taka potrzeba i zapotrzebowanie wśród użytkowników to można pomyśleć nad taktykami ale póki tylko kilka osób chce taktyk to jak dla mnie nie ma tematu (Foka i Basto chcą grać na taksach w lidze). Taktyki psują grę w sensible i sztucznie zwiększa szansę osoby mającej dobrą taksę...
Tom+ i Dżem wróćcie do ligi i porozmawiamy bo decydować z boku każdy lubi..wiem że jesteście dłużej w sensible niż ja, ale to dotyczy zwłaszcza osób czynnie grających więc proszę o wypowiedzi ligowców...

Do Foki: Cieszę się że doszliśmy do consensusu...
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39317 by WaNaS
Replied by WaNaS on topic Re: taktyki w lidze
Jestem na nie, dla mnie to gra wtedy jest nierówna, i nie fair, albo wszyscy albo nikt, Bo ktos chce byc lepszy niz jest i jej uzywa....bez komentarza
Michal86
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39318 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: taktyki w lidze
Ja tez mowie taktykom nie...nie mam pomyslu na super uzasadnienie :)
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39323 by dzem
Replied by dzem on topic Re: taktyki w lidze
Jest to dyskusja dotyczaca zasad naszej ligi, wiec w sumie w ogole nie powinienem w niej brac udzialu, bo poki co nic mi do tego.
ale nie ma co ukrywac ze liga to priorytet w grze online, wiec tam poziom jest wyzszy niz w ooo czy friendly-cupach. Dlatego mysle, ze najwazniejsze rozgrywki powinny dawac dobry przyklad. Moje zdanie dotyczy ss.de jako calosci, a nie ligi i ma byc ewentualnym zrodlem argumentow. W glosowaniu(sondzie) i tak nie bede bral udzialu.


Naprawde nie widze roznicy w czarach robionych przez Lobo, a ustawianiem taktyki. I jedno i drugie ma podniesc jakosc gry danego gracza. Tyle ze aureola nad graczem przynosi mniej korzysci niz taktyka i dlatego nad nią nikt nie dyskutuje.

Pozwolcie ze zacytuje argumenty przeciwko taktykom.

Ja tez mowie taktykom nie...nie mam pomyslu na super uzasadnienie :)

Przyglądałem się nie jednej taktyce na turnieju i zobaczyłem że nie ma 8 obrońców, lecz pomocników, co powoduję straszne problemy z przejściem przez środek pola ;p

Ja jestem na NIE....jesteś dobry to pokaż to bez taktyki...

Jestem na nie, dla mnie to gra wtedy jest nierówna, i nie fair, albo wszyscy albo nikt, Bo ktos chce byc lepszy niz jest i jej uzywa....bez komentarza
Michal86


Te argumenty albo nie sa argumentami, albo odwoluja sie do trudnosci zwiazanych z pokonaniem przeciwnika z taktyka.
Panowie, troche ambicji:)

The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39324 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
@Root
Równie dobrze można powiedzieć: Jesteś dobry, stwórz dobrą taktykę ! Będziesz jeszcze lepszy.

@Wanas
Ja narazie widzę jedno. Większość osób jest przeciwna bo nie wie jak zrobić taktykę dla Siebie. Więc zamiast tworzyć antidotum na taktykę przeciwnika to jest wielkie larum.

Gdybym grał On-Line miałbym takie same zdanie jak teraz - bo własne taktyki wnoszą nowe techniki obrony przeciwko akcjom które często można spotkać grając na standardzie. Dlatego wprowadzają klimacik i podwyższają poziom ligi.

@Dżem
Ja biorę udział w dyskusji, bo raz że to też dot. pośrednio turniejom Off-Line, gdzie gracze mają taki sam stosunek do taktyk.
Po drugie jestem przeciwny konserwatywnym decyzją - sam kiedyś/ w końcu mogę grać w OOO i może zostać decyzja podjęta po tej dyskusji.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39327 by Geese
Replied by Geese on topic Re: taktyki w lidze
Ja jestem na nie, ale tylko wtedy gdy 1 z graczy gra na standardowej taktyce a 2 na wyedytowanej. Nie chcę słyszeć potem głosów, że wygrałem dzięki taktyce. Natomiast jeśli obu chce grać na swoich taktykach to nie widzę problemów.
To tyle z mojej strony
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39334 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
To jest najlepsze wyjście z sytuacji, ja sam kiedyś coś takiego zapodałem.

Jednakże: Jaki komfort psychiczny będzie miał gracz jeżeli wygra z przeciwnikiem grającym na własnej taktyce ? Jaki bardzo będziemy się cieszyć jeżeli standard wygra z dobry graczem na własnej ?
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39338 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
Szczerze powiem to, co napisał Dżem jest prawdą, świętą prawdą i jedyną prawdą. Argumenty typu nie bo nie, to nie są żadne argumenty, lub pokaż, że jesteś lepszy bez. Chyba nie raz to udowodniłem, że mi bez różnicy, ale skoro mam ochotę grać taktyką mam do tego prawo. Argumenty na nie wynikają przede wszystkim z lenistwa i negatywnego nastawienia do zmian.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39390 by SzymS
Replied by SzymS on topic Re: taktyki w lidze
Hmmm moje zdanie jest takie że jeśli ktoś jest dobry to i bez taktyki wygra... a jeśli ktoś ma taktyke i z nią gra to jesli komuś przeszkadza co stoi na przeszkodzie żeby też zaczął grac taktyka??? :)
Jeśli chodzi o moją opinię to jest mi to wszystko jedno:) jak ktoś chce to niech gra taktyką...każdy ma do tego prawo....a dobry gracz wygra z każdym ..nawet jak gra z taktyka
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #39415 by Root
Replied by Root on topic Re: taktyki w lidze
Tylko że to wtedy nie daje radości a jest partią szachów...Dżem, Tom+ zapiszcie się znów i podyskutujmy o taksach gdy będzie na nie zapotrzebowanie...Jest liga ASL, są offline y, są mecze friendly i ooo gdzie można grać na taksach...także jak ktoś chce mieć swoją taktykę to ma gdzie ją ulepszać by np wykorzystać ją na jakimś offlinie...ale tutaj większość woli grać na standardowych ustawieniach...i nie piszcie tutaj o lenistwie....po prostu to z klucza daje równe szanse a decydują umiejętnośći a nie lepiej zestawiona taksa...
The topic has been locked.
Time to create page: 0.201 seconds
Powered by Kunena Forum