Re: taktyki w lidze

More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #39507 by Sang
Replied by Sang on topic Re: taktyki w lidze
@Tom+ Świadome nastawienie do grania przezemnie taktykami fakt nie umiem niechce mi się uczyć na chwile obecną przedewszystkim bo nie mam takiej potrzeby. Po pierwsze gram ligach które nie używają taktyk więc robienie taktyki narazie mija się z celem użytkowym.

Pozatym wyraźnie napisałem że w sumie to mi to rybka jak będą taktyki to będzie dobrze jak ich nie będzie też będzie dobrze. Jedyne co może mi się nie podobać to korzystanie z cudzej pracy itd. Mój argument który opisałeś mija się całkowicie z treścią całego posta. A nie lubie takich ruchów, że tak powiem dziennikarskich które mimo wykorzystania części prawdziwej treści całkowicie wypaczają nastawienie się człowieka który w całości ma zupełnie co innego do powiedzenia.

Edit: Dodam że mam wrażenie iż moja częśc wypowiedzi została tylko i wyłącznie po to wyciągnięta aby ośmieszyć ludzi którzy niechcą grać taktykami, chodź ja się do nich niezaliczam.

Powtórze raz jeszcze nie mam nic do tego jeśli ktoś gra własną taktyką jeśli oprócz umiejętności własnej gry dorzuci dobrą taktyke to jego chwała.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39508 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
@Sang
Nie miałem zamiaru Ciebie obrazić, ośmieszyć. Ani nikogo innego.

Przepraszam jeżeli tak zabrzmiało!

The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39511 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: taktyki w lidze

Po pierwsze gram ligach które nie używają taktyk więc robienie taktyki narazie mija się z celem użytkowym.


z tego co widziałem, grałeś i grasz w lidze polskiej, zatem w lidze, która używa taktyk :) po prostu nie trafiłeś na nikogo, kto by swoją grał, lecz jakbyś miał własną, mógłbyś z niej korzystać;]
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39512 by Sang
Replied by Sang on topic Re: taktyki w lidze
@tom + Nic nie szkodzi może mnie troche poniosło nie lubie jak wychodzi z moiej wypowiedzi inaczej niż jest naprawde ;]

@Spankin Gram w 3 lidze, chyba nie można w niej taktyk własnych używać. Chyba że się mylę.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39514 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
Mylisz się w regulaminie ligi PL jest, że używanie taktyk jest dozwolone.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39518 by Root
Replied by Root on topic Re: taktyki w lidze
A propos wypowiedzi Foki: Tak...taki jest regulamin póki co...jako jedyni na ss.de mamy taki regulamin...nawet chyba najbardziej offline owy kraj jakim są Niemcy nie używają taktyk w ligach (nie chcę żebyś Foka mi pisał że nie musimy małpować za wszystkimi bo o tym wiem, ja tylko przytoczyłem fakty).

Niech każdy sobie robi własne taktyki i gra nimi ooo, friendly, offline albo w lidze ASL, a jeśli większość będzie za wprowadzeniem taktyk to ja nie będę mówił ,,nie bo zawsze jestem za tym by decydowała większość. Oczywiście jeśli będzie to większość czynnych graczy...

The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39620 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
Cała prawda o taktykach zawarta w postach Playa i Dzema. forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=6603.new#new Znajdźcie wreszcie (przeciwnicy taktyk) konkretne argumenty za zablokowaniem taktyk. Bo czemu według Was w ASL czy ooo można grać taktykami, a w lidze już nie ?? Jaka jest różnica. Tu i tu gra sie w tą samą grę.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39630 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: taktyki w lidze
A Pablo i tak będzie przeciwnikiem taktyk - jesli rywal mnie pokona grając taktyką niech sie cieszy, bo wiem że gdyby grał bez tektyk mecz wygrał bym JA :)
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39632 by Root
Replied by Root on topic Re: taktyki w lidze
Foka jeśli Playa jest ,,za to czemu nie ma taks w lidze niemieckiej i innych rozgrywkach np: Liga Mistrzów którą prowadzi Niemiec - Schulle i Turek obecnie mieszkający w Niemczech - Eleven...

Moje argumenty:
- taktyki wprowadzają większe uschematowienie gry - PSUJĄ ZABAWĘ
- nie pozwalają na zbyt wiele w ofensywie (przy 6 czy 7 obrońcach ciężko cokolwiek zrobić)
- sztucznie zwiększają kogoś umiejętnośći (oczywiście można to traktować jako narzędzie ale jest bardzo mało osób które chce grać taktykami tak więc czemu dawać handicap komuś kto chce grać taksą?)
- gra przypomina szachy a dla gracza który nie ma taktyki uniemożliwia wręcz rozegranie akcji (każde podanie jest przecinane przez zawodnika drugiej drużyny przy dobrej taktyce)

Nie będę pisał że jest to oszustwo bo to nie jest oszustwo i zwolennicy taktyk mają rację że KAŻDY może sobie zrobić własną taktykę...z tym że ja wolę żeby decydowały umiejętności a nie lepiej zestawiona taktyka...tyle...
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39647 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
Ja dodam jeszcze dwa argumenty ZA:
- Stworzenie dobrej taktyki wymaga pewnej wiedzy, umiejętności.
Osoba która bez doświadczenia stworzy taktykę nawet 10 cioma obrońcami, nie może oznaczać ze jest idealnym zamurowaniem bramki.
- Gracz stosujący taktykę też musi umieć ją opanować, znać zachowanie piłkarzy.

jeszcze powiem jedno:
Taktyki w SWOSie to wielkie bogactwo., bo jest aż 80 tysięcy kombinacji, dla sprytniejszych nawet 90 tys. (znam jednego człowieka który tak zrobił)

The topic has been locked.
Time to create page: 0.241 seconds
Powered by Kunena Forum