Re: taktyki w lidze

More
16 years 1 month ago #39450 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
Pamiętasz te godziny... dni i noce spędzone z joystickiem Amigi nad tą NIESAMOWITĄ GRĄ ? Ileż to razy prowadziłeś swój zespół z Pcimia Dolnego , doprowadzając go ostatecznie do triumfu w Lidze Mistrzów ? Jednak z czasem gra z komputerem przestała Cię już tak emocjonować. Nie chciałbyś się zmierzyć z prawdziwymi przeciwnikami z krwi i kości... ?

;)

@Charlie
tak, o właśnie taki Football mi chodziło, bo własnie z Anglia jest kolebką tego sportu i większości współczesnych rozwiązań.
The topic has been locked.
  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 1 month ago #39451 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: taktyki w lidze
hehe :D skąd ja znam ten cytat
Ale masz racje co do Anglii :)
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39452 by Root
Replied by Root on topic Re: taktyki w lidze
Foka nie wbijaj jakiegoś wyimaginowanego klina pomiędzy mnie a Dżema...myślę że na tą chwilę powinno się liczyć zdanie ludzi którzy są w lidze a nie krążą gdzieś wokół...Tom+,Dżem i Foka już wiemy jakie jest wasze zdanie (chociaż Foka chce wycofania taktyk w lidze) także posłuchajmy innnych...
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #39454 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
Ja powiedziałem, że jeśli ma dojść do sporu (cytuje : POMIMO to jestem ZA WYCOFANIEM TAKTYK z ligi jeśli ma to stanowić problem dla większości.to jestem za wycofaniem.....). Na razie dyskutujemy (może uda się przekonać w zdrowej rozmowie do swoich racji - sensową argumentacją). I Ci, co są za odpowiadają argumentami tym, co mówią że są na nie. Na tym polega dyskusja Root - a prawdopodbnie właśnie po to byśmy dyskutowali Ruichi założył ten temat.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #39459 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
Narazie nie jest za wiele głosów, jednakże sporządziłem małą tabele ZA i Przeciw.
Gesse ma dwa głosy, bo wypowiedział się po obu stronach
ZAkomentarz||PRZECIWkomentarz
Tom+Dlatego wprowadzają klimacik i podwyższają poziom ligi.||Rootjeśli będzie taka potrzeba i zapotrzebowanie wśród użytkowników to można pomyśleć nad taktykami
DżemTaktyki nie sa w sensible aktywowane poprzez enable cheat mode .||Charliegranie ustawieniami standardowymi daje o wiele większą frajdę
FokaTaktyki są opcją dostępną w grze, więc każdy ma prawo z nich korzystać.||piootrek86Wystarczą w Offline
SpankinKażdy może stworzyć własną taktykę i nią grać.||GeseeJa jestem na nie, ale tylko wtedy gdy 1 z graczy gra na standardowej taktyce a 2 na wyedytowanej.
||PabloJeśli jesteś lepszy pokaż to w normalnym meczu
||paczekgra BEZ TAKTYK daję tyle samo zabawy, co z taktykami
||Wodiczkonie mam pomyslu na super uzasadnienie
||WanasBo ktos chce byc lepszy niz jest i jej uzywa
||
||
||
||
Teraz jest 5 na NIE. Ilościowo.
Wagowo jest więcej na TAK ;)

Wypowiedzieli się jeszcze:
ruichi, Szyms (neutralny), Sang (neutralny)
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39479 by dzem
Replied by dzem on topic Re: taktyki w lidze
Mogę zalozyc osobny ogolny (a nie ligowy) temat o taktykach, tylko po co. Napisalem juz ze nie bede bral udzialu w glosowaniu. Chcialbym zrozumiec punkt widzenia przeciwnikow taktyk i ewentualnie przekonac ich do swoich racji, o ile sa poprawne. Dlatego uczestnicze w tej dyskusji.

Musze sie jednak z Rootem zgodzic, ze swoje zdanie juz wypowiedzialem. Na wiekszosc argumentow zawartych w swoich postach odpowiedzi lub kontrargumenotw nie otrzymalem, wiec zakladam ze mam racje, ale ze wzgldu na bo tak i juz nie udalo mi sie nikogo przekonac:)

Konczac swoj udzial w watku, zapewniam ze z checia zapisze sie do ligi bez wzgledu na obecnosc lub brak custom taktyk, jak tylko czas mi na to pozwoli:)

Niech zyje Sensible:P
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39485 by grobel
Replied by grobel on topic Re: taktyki w lidze
powiem krotko, bo krotki moj staz w ss.pl (tak krotki, ze jeszcze w pieluchach poginam i wiele kup przede mna, aczkolwiek wagowo przedstawialoby sie to bardzo, bardzo). kazdy gracz za cel gry - oprocz oczywiscie zabawy, relaksu, bo o to tez w tym wszystkim chodzi - stawia sobie jedno: zwyciestwo. zwyciestwo ale wywalczone zarowno zgodnie z litera jak i duchem gry czyli fer. wiec, jezeli stosowanie wlasnej taktyki w celu osiagniecia jak najlepszego wyniku - czytaj: zwyciestwa - jest nie fer, to ja jestem na: nie
a tak na marginesie, czy ktos moglby mi podac kilka cennych rad, wskazowek jak sie tworzy wlasna taktyke ? :-)
pozdro
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39490 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
@grobel
ale czy taktyki są fair czy nie fair to są dwa różne stanowiska.

Linki do ciekawych miejsc są na PIERWSZEJ stronie ;)
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39492 by Sang
Replied by Sang on topic Re: taktyki w lidze
@Tom+ Proszę o przeczytanie mojego posta dokładniej wyciągnięte zdanie z kontekstu nie jest moim argumentem i wyraźnie nie napisałem że jestem przeciw wyraziłem swoją ogólną opinie i wyraźnie napisałem że nie jestem ani za ani przeciw.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39498 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
@Sang
Wyciągnąłem akurat Te Twoje słowa, bo one mowiły o podświadomym nastawieniu do tego pomysłu.
The topic has been locked.
Time to create page: 0.261 seconds
Powered by Kunena Forum