Re: taktyki w lidze

More
16 years 2 weeks ago #39727 by Root
Replied by Root on topic Re: taktyki w lidze
Romaneq amen....
Była taka niepisana zasada dotychczas i nie trzeba było zmieniać ,pozwolenia na wyedytowane taktyki ale niektórzy (Basto np) tego nie uszanowali i stąd ta avanta...
The topic has been locked.
More
16 years 2 weeks ago #39767 by domenechu
Replied by domenechu on topic Re: taktyki w lidze
Ja taktykom w lidze mówię nie!! Dlaczego? Bo sam nie umiem zrobić dobrej ,a ligę gram dla własnej przyjemności i nie bedzie ona taka dla mnie jezeli kazde moje podanie bedzie przecinane przez dobrze zestawiona takse. Wiem ,że niektórzy jednak poswiecili troche czasu i przygotowali swoja wlasna dlatego uwazam ze w lidze taktyka powinna byc dozwolona tylko i wylacznie pod warunkiem ze obaj gracze chca zagrac na taksie jesli jednak jedna osoba chce grac na swojej taktyce a drugi gracz chce grac na jednej ze standardowych taktyk i nie zgadza sie na to by przeciwnik gral wyedytowana to obaj musza grac na standardowych. Taka jest moja opinia na ten temat.
The topic has been locked.
More
16 years 2 weeks ago #39823 by lobo
Replied by lobo on topic Re: taktyki w lidze
Odwracajac argumenty przeciwnikow taktyk mozna postawic pytanie dlaczego grac dziurawymi standardami skoro tworcy gry udostepnili nam mozliwosc naniesienia wlasnych poprawek. Sam Jon Hare (tworca gry) niejednokrotnie mowil ze jest przecietnym graczem w SWOSa. Wlasnie dlatego istnieje mozliwos zrobienia wlasnej taksy zeby naprawic niedociagniecia programistow. Taktyki daja mozliwosc personalizacji swojego stylu. Wiekszosc z nas gra wystarczajaco dlugo by wiedziec jakie sa wady i zalety standardu ktorego uzywamy. Odgorne narzucenie zakazu uzywania taktyk to mniej wiecej tak jakby Leo zakazal Krzynowkowi kopac lewa noga bo psuje zabawe Portugalczykom.

The topic has been locked.
More
16 years 2 weeks ago #39834 by Filippousis
Replied by Filippousis on topic Re: taktyki w lidze

(...)Taktyki używam wtedy gdy używa jej przeciwnik jeśli nie to ja też nie.
Taktyki uważam powinny być w lidze ale użyć jej można tylko za przyzwoleniem przeciwnika.


O takie podejście do sprawy mi chodzi.

W przeciwnym wypadku to tak jakby Portugalczycy grali z Polakami i używali rąk lub grali np. w 15.
The topic has been locked.
More
16 years 2 weeks ago #39848 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze
Nawet najlepszy gracz z najlepszą taktyką, może trafić na gracza który dzięki własnej taktyce (a moze standardowej) go pokona.
The topic has been locked.
More
16 years 2 weeks ago #39849 by szczepan
Replied by szczepan on topic Re: taktyki w lidze
generalnie jestem na nie, ale...
a bardziej wchodzac w szczegoly: jezeli obydwaj gracze maja wyedytowane taktyki-jak najbardziej, niech ich uzywaja, a jesli tylko jeden z przeciwnikow posiada wlasna taktyke, wtedy mozliwosc jej uzycia powinna zalezec od dobrej woli i zgody rywala
The topic has been locked.
More
16 years 1 week ago #40333 by cinek
Replied by cinek on topic Re: taktyki w lidze
Taktykom mówimy stanowcze NIE :D mam podobne podejście do sprawy jak Filip.
The topic has been locked.
More
16 years 1 week ago #40335 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: taktyki w lidze
Wraz z rozpocząciem rozgrywek majowych używanie taktyk niestandardowych jest dozwolone wyłącznie jeśli zgodzi się na to przeciwnik.

Jednocześnie proszę (i radzę) o poświęcenie nieco czasu (szczególnie graczom z Ekstraklasy i w nią mierzących - ale też całej reszcie) na stworzenie swojej własnej taktyki. Kto wie, może się jeszcze przyda ;)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.283 seconds
Powered by Kunena Forum