Re: taktyki w lidze

More
16 years 1 month ago #39419 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
Jeszcze argument, że Tom nie powinien zabierać głosu jestem w stanie zrozumieć, ale Twoje podejście do Dżema świadczy o tym, że szacunek do ludzi jest Ci bardzo obcy. A przy Nim Root na scenie sensiblowskiej jesteś małym graczem, który coś tam sobie pogrywa. Więc jeśli mamy wybierać czyj głos jest ważniejszy, to na 100% nie Twój. Jednak uważam, że każdy jest tak samo ważny bo Dżem może wrócić do ligi, a Tom natomiast prowadzi sensible managera gdzie taktyki odgrywają istotną rolę i w tym temacie jest poniekąd fachowcem.

A argument, że większość gra na standardowych jest komiczny, bo Bobbie gra na 5 2 3 (czy jakoś tak) i strasznie ciężko się z Nim gra bo mało kto używa tego ustawienia (większość używa 4 4 2 grajmy więc wszyscy na tym ?), to może mu zabrońmy?!
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39420 by dzem
Replied by dzem on topic Re: taktyki w lidze
Na tym watku ja nie walcze o taktyki w lidze, tylko o logike;-)

Taktyki nie sa w sensible aktywowane poprzez enable cheat mode .
To normalna funkcja, taka sama jak mozliwosc wybierania pomiedzy 433 a 442 czy defend. Gdyby programisci,
lepiej skonstruowali taktyke defend i przy dobrym graczu nie moznaby strzelic gola, to czy wtedy zakazalibysmy jej uzywania bo nie daje rownych szans?

Tak naprawde szanse przestaja byc rowne w momencie gdy zezwalamy na wybor druzyny, taktyki standardowej, ustawienia graczy, czy wprowadzenia rezerwowych. Jedni zrobią to lepiej, inni gorzej.

Poniewaz w dalszym ciagu jedynym argumentem przeciwko taktykom jest fakt, iz nie wszyscy jej uzywaja, spytam inaczej.
Jak przeciwnicy taktyk uzasadniliby ludziom ze SWOS FF (ktorzy twierdza, ze sa najlepsi), ze gra z uzyciem glowki nie jest nierowna?
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39423 by PIOOTREK86
Replied by PIOOTREK86 on topic Re: taktyki w lidze
Ja powiem ze jestem za Nie. W lidze powinno sie grac zwyklymi taktykami. Natomiast swoimi taktykami grajmy na turniejach offline czy jakis cup-ach online :)
The topic has been locked.
  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 1 month ago #39439 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: taktyki w lidze
Moim zdaniem własne taktyki nie są czymś złym. Jednak twierdze, iż granie ustawieniami standardowymi daje o wiele większą frajdę.
Ktoś tu z nas (bodajże Foka) nazwał leniami tych którzy walczą z taktykami i nie maja zamiaru tworzyc wlasnych.
Szacunek dla tych, którzy poswiecili jakis duzy kawalek czasu na sykreowanie swojej. Jednak w spotkaniach ligowych i pucharach (PL i PPM oraz PP) powinnismy grac tym co zaoferowali tworcy gry (chyba ze obydwie osoby zgodza sie na gre taktyka). Ja sam uwazam ze gra kiedy jeden gracz uzywa ustawienia wlasnego a drugi standardowego jest nierowna, gdyz ten drugi przewaznie nie ma najmniejszych szans na wygranie, a ledwie na remis.

Jeszcze obronie sie przed zdaniem Foki :)
Ja sam nie tworze wlasnej taktyki nie dlatego ze mi sie nie chce. Mam wlasna taktyke, plumkam sobie nia od czasu do czasu grajac na CPU. Jednak w grze online ustawienia typy 4-4-2 wygladaja bardziej naturalnie i widac ze gramy w prawdziwy angielski FOOTBALL a nie jakis amerykanski soccer :P
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago - 16 years 1 month ago #39440 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
A czemu dzielić możliwość gry na puchary i ligi czy ooo? Czemu tu taktyki są ok, a tam nie ? Tego nie potrafię zrozumieć .....

). Ja sam uwazam ze gra kiedy jeden gracz uzywa ustawienia wlasnego a drugi standardowego jest nierowna, gdyz ten drugi przewaznie nie ma najmniejszych szans na wygranie, a ledwie na remis.


To, co Dżem powiedział :

Te argumenty albo nie sa argumentami, albo odwoluja sie do trudnosci zwiazanych z pokonaniem przeciwnika z taktyka.
Panowie, troche ambicji:)
The topic has been locked.
  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 1 month ago #39443 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: taktyki w lidze

A czemu dzielić możliwość gry na puchary i ligi czy ooo? Czemu tu taktyki są ok, a tam nie ? Tego nie potrafię zrozumieć .....


ooo to tak jakby nei rozgrywki polskie. One zaliczaja sie tylko do rankingu. Natomiast w ligach i pucharach walczymy o cos konkretnego.
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39446 by Foka
Replied by Foka on topic Re: taktyki w lidze
a w pucharach offline ?? A no tak Ciebie to nie tyczy :D przynajmniej na razie.
The topic has been locked.
  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 1 month ago #39447 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: taktyki w lidze
jeszcze rok :P i Ci zmuce dupsko :)
Ale jednak w pucharach offline bedzie ten sam spor co w online
The topic has been locked.
More
16 years 1 month ago #39448 by Tomplus
Replied by Tomplus on topic Re: taktyki w lidze

Jednak w grze online ustawienia typy 4-4-2 wygladaja bardziej naturalnie i widac ze gramy w prawdziwy angielski FOOTBALL a nie jakis amerykanski soccer :P


Charlie,
Przecież angielskim, niemieckim czy jakikolwiek innej szkołe footballu to obecnym czasie najważniejsza jest taktyka. Bez dobrej postawy taktycznej nie oglądamy zwycięstw Polski, pieknych akcji w Lidze Mistrzów czy Ligi Angielskiej.

Własnie po to również są taktyki w SWOSie. Własne taktyki.

Ale ja już to mówiłem.


I jeszcze jedno, zastosowanie taktyk bezpośrenio w ligach i pucharach Polskich to pewien trening przed turniejami międzynarodowymi.

Wiecie jak miło jest widzieć jak Polak zdobywa jakiś tytuł mistrzowski w takich rozgrywkach ?
The topic has been locked.
  • VirgoPL
  • VirgoPL's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
16 years 1 month ago #39449 by VirgoPL
Replied by VirgoPL on topic Re: taktyki w lidze

Charlie,
Przecież angielskim, niemieckim czy jakikolwiek innej szkołe footballu to obecnym czasie najważniejsza jest taktyka. Bez dobrej postawy taktycznej nie oglądamy zwycięstw Polski, pieknych akcji w Lidze Mistrzów czy Ligi Angielskiej.

Tom, źle mnie rozmumiałeś:)
Mówiać FOOTBALL angielski miałem na myśli taka pilke z krwi i kosci :P a nie ta podrobe ktora jest w ameryce :P pewnie ktos powie ze tu i tu to samo, ale jednak Football ma swoj urok
The topic has been locked.
Time to create page: 0.196 seconds
Powered by Kunena Forum