Re: SensiDays 2009 - Polska ekipa

More
15 years 2 months ago #59129 by dzem
Większość już pewnie widziała, ale dla jasności:
forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=11241.0

Czasu pozostało niewiele;-)

Zwróciłem uwagę, że polska część forum jako jedna z niewielu nie zaczęła rozmowy na temat wyjazdu, więc zaczynam.
Sprawa jest prosta: kto poważnie myśli o przyjeździe? Lobo, Foka, Romaneq i Dzem się już zapisali, więc pewnie nie bez przyczyny:)
A jak się ma sprawa z pozostałymi?

Druga sprawa jest mniej prosta:
Czym się tam dostać?
Połączeń do Frankurtu głÃ³wnego jest z Polski mniej niż na Hahn- to nie jest lotnisko tanich linii. Przyznam, że nie szukałem jeszcze dokładnie, ale ryanair i wizzair tam nie lataja.
Z Hahn do Fuldy tak na oko 200km jest, więc pojawia się pytanie o sens wynajmowania busa/samochodu skoro z Wrocka to tylko 600 km. Opcja samochodowa jest o wiele bardziej realna niż w przypadku Pirma.
Pojawia się też 3 opcja - w mieście jest stacja kolejowa z lepszymi polączeniami niż w Pirma.

Temat będę dokładnie obczajał niedługo - póki co jest pytanie o chęci.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59133 by lobo
Ja tak jak w zeszlym roku nadciagne z zachodu.

Wstepnie przegladalem oferty lini lotniczych i niestety nie jest z nimi ciekawie. Kryzys zajrzal w oczy tanim liniom lotniczym i duzo polaczen zostalo zlikwidowanych. Tak jak Dzem pisal wyzej w tym roku najrozsadniejsza wydaje sie byc opcja podrozy samochodem, a mam nadzieje ze samochodami!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago - 15 years 2 months ago #59136 by romaneq
Jest znacznie bliżej więc opcja samochodu jest wydaje mi się najlepsza. Ewentualnie pociąg ale napewno wyjdzie dużo drożej nawet jeśli wybierze się regionalne pociągi bo IC odpadają ze względu na cenę :) Pociągi RE czyli regionalne w dni powszednie i 600km w obie strony napewno wyjdzie drożej jak paliwo.

Wyjazd pociągiem miałby sens w przypadku wyjazdu o 00:00 w sobotę i powrotu przed 24:00 w niedziele gdyż bilet łikendowy kosztuje 30 euro na 5 osób. No ale to jest niemożliwe do zrealizowania z czasem.

Samolot w moim przypadku odpada bo raz, że tanio już się skończyło i dwa - mam samolotofobie :P
Więc lecę autem ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59139 by Foka
Autem jedziemy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59140 by Wodiczko
A będzie miejsce w aucie z Wrocławia jak coś ? :)
Bo z Wawy raczej nie mam jak pojechać bezpośrednio, a chętnie bym w tym roku na Weltmeisterschaft pojechał :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59166 by Ibenolos
hmm..marzy mi się jechać na Mistrzostwa...hmm...ale jesli wogóle...to jakby byl transport samochodowy z Wrocka..to bym pkp podjechał do Wrocka ...ale głośno myśle jedynie na razie..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59169 by xflea
w tej chwili samolot w dwie strony na trasie KATOWICE-HAHN to koszt 460 PLN (Wizzair) (jeszcze wczoraj było taniej...)

nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu z HAHN na miejsce

ja rozważam opcję samolotową z jednego względu. w zeszłym roku wyjazd na CGC był bardzo udany, ale jazda autem po dwóch dniach i nocach swosowania była bardzo męcząca (pomimo miłego towarzystwa). pod koniec trasy już jechałem jak w malignie, a i tak trzeba się było kimnąć przy autostradzie z Wrocka do Katowic bo już się jechać nie dało...

gdyby jednak samolot odpadł to chyba będę montować wyjazd autem z Bielska-Białej

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago - 15 years 2 months ago #59173 by lobo
Ladujac w Hahn pozostaje jeszcze do pokonania 230km a to wiaze sie z dodatkowymi kosztami i problemami logistycznymi typu o ktorej trzeba wyjechac zeby zdarzyc na powrotny samolot.

W cene wpisowego wliczony jest nocleg z niedzieli na poniedzialek. Mozna odespac 2-dniowy SWOS maraton i ruszyc w trase z rana. Oczywiscie pod warunkiem ze zalatwi sie urlop.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59174 by Foka
Tak właśnie zamierzam zrobić. Autem z Wrocławia w piątek rano, powrót w poniedzialek z rana.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago - 15 years 2 months ago #59179 by dzem
Romaneq brzmisz jakbys kojarzyl te niemieckie zugi, wiec mysle ze te opcje mozemy juz odrzucic. Samolot tak jak pisze Lobo tez sie nie oplaca - masa problemow logistycznych, a wygoda i ostateczny czas podrozy wcale nie sa krotsze (odprawa, 230km do pokonania). Oczywiscie kazdy sam moze wyjazd organizowac jak mu wygodnie, ale mysle, ze sposob dotarcia wymaga juz tylko stworzenia listy chetnych i ustalenia skladow w samochodach;-)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.289 seconds
Powered by Kunena Forum