Re: SensiDays 2009 - Polska ekipa

More
15 years 2 months ago #59181 by Wodiczko
Tak więc oficjalnie potwierdzam - jeśli znajdzie się miejsce w aucie z Wrocławia, chętnie dołączę do naszej dzielnej reprezentacji :) Gorzej niż Primo w roku ubiegłym pewnie się nie zaprezentuję :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59190 by Foka
Obyś tylko Bumera nie przebił i nie całował się z chłopcami :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 months ago #59198 by romaneq
Kojarze niemieckie zugi i powiem szczerze tanio wychodzi nimi jazda praktycznie tylko na biletach łikendowych gdzie mozna cale Niemcy przejechac za 30 euro/na 5 osób czyli grosze.
W dni powszednie jakość DB równa się cena czyli drogo :)

Uważam, że idealnie jest wszystko podporządkowane pod wyjazd autem :) I ja tak napewno zrobię urlop już wziąłem. Wstępnie 3 miejsca mam wolne ale narazie nic nikomu nie obiecuje - jest za wcześnie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59752 by Foka
Panowie trzeba powoli zacząć podejmować konkretne decyzje.

1. Jedziemy autami z Wrocławia. To ustaliśmy na turnieju we Wrocławiu
Auto mam ja, Romaneq, Dżem. To jest 14 miejsc ((Romek ma 4ke). Być może będzie jeszcze auto Sanka czy Gomiego. Ale teraz kwestia czy będzie aż tylu chętnych.

Trzeba rezerwować pokoje. Kosztuje to 75 Euro !!!!
Zapłacić pewno znów będzie mógł tylko Lobo, albo Noel. Bo Oni mają karty z Euro. Czekamy na zgłoszenia. Miejsc w hotelu jest tylko 42 więc musimy się pośpieszyc by dla nas nie zabrakło.

Chce też dodać, że w tym roku nie ma tam być takiego pijaństwa, jak ostatnio. Więc jeśli macie jechać tylko po to by się najebać, to zostańcie w domu, bo potem sami sobie robimy nieciekawą opinie. Pić trzeba z umiarem.

Jedziemy w piątek z samego rana. Wracamy w poniedziałek koło południa. AMEN

Kto jedzie :

1. Foka
2. Romaneq
3. Dżem
4. Wodiczko
5. Lobo (nie liczymy Go do aut)

Myślę, że wszyscy kierowcy aut ustala ile wyniesie ich koszt paliwa i to podzielimy przez ilość osób, która pojedzie. Bo np Romek ma 4 osobowe auto to Jego pasażerowie musieli by w teorii zapłacić więcej. A tak będzie sprawiedliwie.
Potwierdzeniem miejsc w aucie będzie wpłacenie kasy za hostel. Pamiętacie, że rezygnując z wyjazdu powodujecie, że zwiększają się koszta, które inni będa musieli ponieść by opłacić paliwo. A oczywiście Dżem np doliczy koszt Jego dojazdu do Wrocławia.

Te 75 Euro to 370 zł trzeba zapłacić maks do końca marca.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59760 by Lord Pablo
Proszę o pokazanie trasy przejazdu bo ja mam do granicy rzut beretem i jeżeli bym jechał to na pewno nie z Wrocławia. Mi by najlepiej pasowało trasą Poznań Świecko ale napewno wy macie z Wrocławia lub Lubina ciekawsze połączenie :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59762 by Wodiczko
Ja kasę wpłacę w marcu, tylko proszę o namiary komu przelać :P
A Dżem skąd jedzie ? To może się nie będę tłukł z Warszawy do Wrocka najpierw.... :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59764 by LeMaN

Ja też bym się pisał:))

W chlej-off można powalczyć zawsze ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59765 by Foka
Pablo przez Zgorzelec jedziemy. 650 km z czego 600 autostradą.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #59844 by romaneq
Rezerwacja łÃ³żek już ruszyła więc i my powinniśmy już zacząć. W marcu chce wpłacić te 75 euro. Tylko kto się zaoferuję Lobo Dior ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago - 15 years 1 month ago #59845 by xflea
ja płaciłem paypalem, jeżeli ktoś jest zainteresowany to służę pomocą

PS. aha - ale oczywiście kurs wymiany będzie taki jaki sobie liczy paypal

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.322 seconds
Powered by Kunena Forum