Re: SensiDays 2009 - Polska ekipa

More
14 years 10 months ago #68973 by romaneq
od lipca zmieniam pracę a że mi zależy na niej nie bede naciskal na urlop wiec mozliwe ze odpadne z turnieju :(

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68985 by lobo

od lipca zmieniam pracę a że mi zależy na niej nie bede naciskal na urlop wiec mozliwe ze odpadne z turnieju :(


Nawet o tym nie gadaj. Nie ma takiej opcji :P. Pojedziecie najwyzej w piatek wieczor, a wrocicie w niedziele po turnieju.

Yoda, super wieadomosc ze pojedziesz. Kase trzeba wplacic w euro. Napisz wiadomosc do Playa to poda Ci namiary na konto.



Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68986 by Foka
Yodzie już wszystko powiedziałem, na 99% jedzie. W piątek ostateczna decyzja. Roman da radę, bo mu wczoraj podpowiedziałem, że piątek jest dniem wolnym od pracy ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68988 by dzem

od lipca zmieniam pracę a że mi zależy na niej nie bede naciskal na urlop wiec mozliwe ze odpadne z turnieju :(

Nie.

Co do koszulek to podobają mi się pomysły Xflea i Lobo, tylko jeszcze nie wykombinowałem jak to połączyć. Może stworzymy własne oznaczenia pozycji? np: Lobo i Bobbie dostaliby TK - Title Keeper. Dior dostałby C - jak Chillout, a Foka O jak Ogór. Dla Basto zarezerwowana oczywiscie literka S, albo nawet SS:)
Ogolnie to jest do obmyślenia. Każdy może mieć indywidualne literki albo stworzymy 3-4 rodzaje i przyporzadkujemy graczy, np: BH (Black Horse), F (Favourite) itd, C (Cucumber) itd.

Zakładam, że cały czas mówimy o obrazku na bazie ekranu taktyki ze SWOS a. Alternatywnie można zarys boiska na których rozstawione będą ogórki z nickami. Wtedy koszulka mogłaby (ale nie musi) być od razu zielona pod kolor murawy. Tylko wtedy biało-czerwone elementy będą tylko na godle i fladze. Z jednej strony mało, a z drugiej biało czerwone i czerwono-białe już mamy.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68989 by Foka
Dżem w sumie nic nie pisałem, ale koszulka już jest projektowana, więc na razie trzeba wstrzymać się z pomysłami :P Omówiłem sprawę w ścisłym gronie : Flea Lobo i Foka i Memok już przygotowuje projekt koszulki. Brakuje nam tylko logo polskiej społeczności SS.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68990 by dzem
wprawny grafik wygiąłby zdjęcie ogórka na kształt litery S i wtedy byłyby dwa ogórki SS.PL gdzie PL to literki SWOS owa czcionka. mogloby fajnie wyjsc:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #68996 by Foka
Niech robi kto potrafi. Ważne by była tam jedna gwiazda symbolizująca Mistrzostwo Świata, które wywalczył jeden ogór.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #69032 by yoda
Wiem ze na logo koszulek moze byc juz za pozno... ale chcieliscie Ogory to macie ogora:)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #69049 by Basto_PL
wy se dajcie na koszulkach lepiej POLISH SSSIIJJJ TEAM

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 10 months ago #69050 by Foka
Nie se tylko nam ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.281 seconds
Powered by Kunena Forum