Re: SensiDays 2009 - Polska ekipa

More
15 years 2 months ago #59846 by dior
Potwierdzę w przyszłym tygodniu, ale raczej jadę. Jestem na etapie ograniczania wydatków i zbierania kasy. Żeby tam być prawdopodobnie rzucę fajki ;] All the swos world!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61745 by lobo
Zmiana planow.

Bede jechal z Polski, tydzien przed Days mam w Szczecinie slub kolegi i zostane gdzies nad morzem do wyjazdu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 1 month ago #61747 by dior
O właśnie, zapomniałem o tym topicu. Czy ktoś mnie wkalkulował do swojego gościnnego samochodu? Czy mam już na poznańskiej wylotówce łapać stopa? ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62730 by dzem
analizowalem troche wyjazd ostatnio.
Chcialbym sprobowac ustalic kto pojedzie samochodem i jak to wyjdzie czasowo. Od teraz jedyne co moze sie zmienic to tylko ilosc samochodow i osob, ale to juz nie wplynie na harmonogram.
Jesli nie jechalbym samochodem, tylko docieral do Wrocka to musze sie dostosowac do pociagow. Ostatnie z Wrocka odjezdzaja o 15:35 lub ewentualnie 16:25.
To wiaze sie z wyjazdem z Fuldy o 10 (najpóźniej)
Jesli bede jechal samochodem to mam do Rz 1050km, wiec wyjazd pewnie o podobnej godzinie musialby sie odbyc zebym nie przysypial w samochodzie w nocy po dosc intensywnym weekendzie:P
Xflea jest pewnie w podobnej sytuacji (chyba ze wtorek ma miec wolny) Dior ma tylko troche lepiej bo pociagi do Wawy jezdza czesciej.

Turniej Amigi znowu moze sie skonczyc nad ranem wiec chcialbym sie upewnic, ze w obu opcjach nie bedzie sprzeciwu co do ruszenia z Fuldy z rana. Z gory dzieki za uwagi:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62748 by romaneq
Ja jadę autem 4-osobowym. Wyjazd piątek z rana na spokojnie bez pośpiechu. Na tą chwilę miejsce ma zaklepane tylko Lobo ale On jedzie w jedą stronę i tu jest problem dla ewentualnej reszty ekipy. Ja bym widział to tak, że ilość km w obie strony dziele na 4 osoby mimo, że Lobo nie wraca. Tak jest myślę najsprawiedliwiej ale kwestia do dyskusji.
Nikomu nie obiecuje jeszcze 2 pozostałych miejsc chociaż chyba obiecałem już Foce ale nie jestem pewny ;D

Wracam z Fuldy po turnieju, wyspany, umyty i najedzony na spokojnie bo mam urlop i nigdzie sie nie będę śpieszył.

@dzem
Gdybyś jechał autem z Rzeszowa możesz wkalkulować sobie u mnie nocleg przed wyjazdem do Fuldy i z powrotem też.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62757 by Wodiczko
ja się niestety z wyjazdu wypiszę (chociaż pewnie i tak mnie nikt nie liczył :P)
niestety wszelakie wydatki sprawiają, że nie podołam, mimo szczerych chęci... :/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62766 by dzem
@Romaneq, dzienx za propozycje noclegu, jesli uda mi sie wziac wiecej urlopu niz pt/pn to na pewno skorzystam:)

no wlasnie tak przypuszczalem, ze nie wszystkim bedzie sie chcialo spieszyc, co w sumie calkowicie rozumiem;-)
fajnie jesli wszyscy zainteresowani sie wypowiedza, zeby byla jasnosc jak to widzimy.

A co do samochodu mojego, to ja z checia pojade, ale jako, ze to 3-drzwiowy rover to komfort z tylu nie jest szczegolnie wysoki, jesli ktos ma dlugie konczyny dolne

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62768 by dior
Podejrzewam, że będę miał wtedy maksimum dwa dni wolnego (w porywach do czterech, ale nie liczyłbym na to). Niech mnie ktoś przygarnie, ewentualnie podliczmy miejsca w miarę wcześnie i jeśli okaże się, że dla mnie zabraknie, to zaczną się z Berlińczykami dogadywać (chyba wciąż mam tam z Wawy w miarę tani pociąg).
W każdym razie ja mogę zacząć podróż czwartek wieczorem, w domu muszę być w poniedziałek wieczorem (w nocy).
Wodi, szkoda, że nie jedziesz, pomyśl jeszcze...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62779 by dzem
Dior, nie zabraknie:P
myślę ze miejsca jest az za duzo, bo na razie jest 7 osob, a przeciez xflea tez wspominal ze moglby jechac samochodem.
Wczesniej byla mowa, ze i tak globalnie sie zrzucamy na paliwo, wiec przy stanie obecnym 7 osob, jedna osoba z tylu mialaby u mnie wrecz za wygodnie;-)

@Dior, jesli to ja bede jechal mozesz rozwazyc opcje przyjazdu w czwartek wieczorem do Rzeszowa i spokojnie rano ruszymy albo jakims nocnym do krakowa i wczesnie rano bym Cie tam zgarnal.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 3 weeks ago #62913 by Foka
Panowie, powtarzamy manewr z tamtego roku. Można wyruszyć z Wroclawia. Mam 4 miejsca w aucie. Drugie auto ma Roman (nie pamiętam byś mi obiecywał miejsce, bo od początku zakładałem, że jadę ojca autem). Czyli razem mamy 7 wolnych miejsc. Graczy z Polski, jak na razie zapisało sie 7miu więc przydałoby się namówić jeszcze dwie osoby. W każdym razie chce też wiedzieć, jak najwcześniej czy ktoś chce jechać ze mną. Bo jak mam jechać sam w aucie to się lekko nie opłaca. Domyślam się, że Lobo się wprosi :D:D:D ;) . Czekam więc na pozostałą 3kę. Nocleg dzień przed wyjazdem czyli z czwartku na piątek u mnie w domku. Lecimy w piątek do południa. Wracamy w poniedziałek z rana. Czyli we Wro też będziemy koło południa.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.203 seconds
Powered by Kunena Forum