Re: SensiDays 2009 - Polska ekipa

More
15 years 4 weeks ago #62914 by romaneq
OK. Czyli proszę rezerwować miejsca. Ja mam w tej chwili 2 albo 3 zalezy z kim Lobo jedzie. Kto pierwszy ten lepszy. Nocleg u mnie też jest możliwy powiedzmy dla 2 osób.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #62915 by dzem
500 autostrada to 4-5h z postojami, godzina w Polsce po zwyklej(60km) i znowu niecala godzina A4(90km) + 30 min na dotarcie do dworca w godzinach szczytu:)
W zaleznosci od szczescia i determinacji:) to wychodzi 5,5h - 7,5h
Jesli przesadzam w jedna lub w druga strone to mnie poprawcie:)

Foka, jesli jestes gotow wyjechac z Fuldy tak zebym zdazyl na 16:30 (czyli planowy wyjazd z Fuldy między 9 a 10:30) na dworzec we Wrocku to ja sie wpraszam:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #62916 by Foka
Tak to na bank. Mój ojciec teraz przebył podobną drogę, ale 100 km dłużej i zajęło mu to lekko ponad 7 godzin z postojem na zakupy. Wyjedziemy więc o 9ej z Fuldy.

Roman, a nie lepiej jakbyś w czwartek podjechał do mnie i powtórzyli byśmy before party :D ??

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #62923 by romaneq
to jest do uzgodnienia;D tylko, że na ostatnim jakoś nie udało nam się nic pospać a teraz jednak trzeba będzie po nocce za kółko usiąść :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #62925 by lobo
Niektorzy nie maja czym jechac, a ja mam klopot bogactwa ;D. Dogadamy w Lubinie.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #62944 by Foka
Ta Roman, ale teraz nie trzeba będzie o 5ej z domu wychodzić :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 4 weeks ago #63074 by dior
Wpraszam się. Jestem dobrym diorem, jak trzeba, to się nawet do wódki zmuszę, byle tylko mnie ktoś wsadził potem do samochodu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 weeks ago - 15 years 2 weeks ago #64261 by romaneq
Panowie zmiany ! ! !
Ekipa z Lubina się rozrosła do 4 osób więc my jedziemy swoim autem. Nie zdecydowaliśmy jeszcze kiedy wyjeżdżamy bo przed Fuldą jedziemy do Amsterdamu. Więc narazie muszę odwołać wszystko to co wczesniej pisałem na temat noclegów i miejsc w aucie dopóki nie zdecydujemy jak wyjeżdżamy z Lubina.

Pozdro ;D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 weeks ago #64263 by Foka
Dobra więc sprawy mają się tak, ze mamy 6 osób do jednego auta. Znaczy aut może być więcej, ale potrzeba do nich więcej osób, tak by się opłacało. Z tego, co wiem Flea i Dżem mówili, że mogą ewentualnie jechać swoim autem. Tylko by to miało sens potrzeba nam jeszcze trzech osób. Basto pojedzie :P Więc trzeba namówić np Sanka i Gomiego :) bo Oni nie są do końca przekonani.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 years 2 weeks ago - 15 years 2 weeks ago #64264 by dior
Taaaa, to ja zaczynam konserwację roweru. Nasmaruję, linki hamulcowe wymienię. Wyjazd w początkach lipca, na turniej Amigi pewnie zdążę ;]

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.397 seconds
Powered by Kunena Forum