Re: SensiDays 2009 - Polska ekipa

More
14 years 8 months ago #71760 by xflea
Achtung,

Przekazuję prośbę od Playaveliego, który ma nadzieję przeczytać angielską wersję tutejszych postów.

Szczególnie zależy mu na tych długich relacjach, tak sądzę.

Cytuję: I hope we get translations from these reports .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71763 by Foka
Wiem, wiem .... Lobo będziesz dziś wieczorkiem na kanale :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71764 by lobo
Nie :P bo ktos mi dal cos dla kogos w Londynie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71766 by Foka
Dobra prześle Ci dziś na priv tekst do przetłumaczenia .... nie bój się będzie krótszy ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71789 by romaneq


Romankowi za rozkręcenie imprezki z dwoma piwami zaraz po finale na Amidzę. Byle byś tylko nie dał sobie głęboko wsadzić :) Mam nadzieję, że nie zabraknie Ci pasji bo bez Ciebie trzeba będzie zakończyć organizowanie turniejów we Wrocławiu.


pasja odeszła wraz z końcem ostatniego turnieju we Wrocławiu poza tym ja już naprawdę nie mam na to czasu :(

liga lubińska też już nie będzie dopieszczana, sprzęt raz przywiozę na ligę i zostawiam niech się inni z tym mordują

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71791 by dior
To bardzo, bardzo smutna wiadomość...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71896 by LeMaN


To ja zadecyduje :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71897 by romaneq
Twoje decyzje nie mają znaczenia przy otwarciu pierwszego piwa ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago #71968 by romaneq
Rok temu obiecałem sobie, że na przyszły rok przygotuje sobie ze 2-3 taktyki na PC. Wyszło tak, że nie przygotowałem sobie żadnej i na PC poległem znowu zdecydowanie za wcześnie a szansa na medal była ogromna ze względu na dość łatwą drabinkę. Sam sobie jestem winien bo niedosyt pozostał. O taksach już powstały chyba tomy dyskusji ale qrwa mać uważam to za wielce niesprawiedliwe, że pod presją Czechów i Duńczyków PC ma odrębną zasadę co do taktyk a amiga nie. Dlaczego na PC oba mecze można rozegrać na edytowanej taktyce a na amidze nie - nie mogę zrozumieć. Ja lubię grać standardową i mam być w związku z tym poszkodowany ? Jest to bardzo nie fair i dla mnie jest to największy minus całego turnieju. Są gracze, którzy potrafią grać bez i robią to rewelacyjnie i mają u mnie za to największe uznanie jak Lobo, Foka i Playa. Wielki szacun szczególnie dla Foki, który pozamiatał Manuela i Martiego na 3-4-3 ;D REWELKA i Szacuneczek ;)
Pączek także powiedział, że nie gra na taksie i słowa dotrzymał z wynikiem bardzo dobrym szczególnie podobało mi się jak lał jakiegoś Duńczyka.
Ile znaczy niekiedy taktyka wystarczy przykład Djowger - Leman 5:1 1:3. Drugi wynik bez taktyki na amidze ! a leman był po spokojnie 8 piwach. Mało brakowało a nasz rodak mógł przy odrobinie koncentracji jeszcze to wygrać i go wyeliminować.

No ale pies to lał. Widać zdanie Polaków mniej znaczy jak innych nacji. Najchętniej olałbym Praski turniej niech sobie robią mistrzostwa w 10 osób ale zapewne i tak pojadę bo Swos dla mnie znaczy więcej niż tylko wygrać.

Turniej miał parę niedociągnięć ale takie zawsze bywają. Chociaż gdyby to Lubin organizował Sensidays to ...dopiero by zobaczyli niemiecką precyzję ;)

Najważniejsze, że znowu mogłem się z Wami spotkać, pogadać, pośmiać się i wypić. Jaja były nieprzeciętne.

I tak najlepsze mistrzostwa świata w Lubinie są w Lubinie ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 years 8 months ago - 14 years 8 months ago #71981 by paczek

Pączek także powiedział, że nie gra na taksie i słowa dotrzymał z wynikiem bardzo dobrym szczególnie podobało mi się jak lał jakiegoś Duńczyka.
Ile znaczy niekiedy taktyka wystarczy przykład Djowger - Leman 5:1 1:3. Drugi wynik bez taktyki na amidze !


Powiedziałem, że nigdy na żadnym turnieju nie zagram z wyedytowaną taktyką i tak będzie.
Z Djowgerem dla ciekawości też grałem w grupie na AMIDZE 5:1 i 1:6...

Ja już rozpisywałem się nie raz, że taktyki są całkowicie nie sprawiedliwe. Jednak po Sensi Days zmieniam zdanie, najlepszym rozwiązaniem problemu jest gra 1 z taktyką a 2 mecz bez.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.230 seconds
Powered by Kunena Forum