SensiDays 2011 - Varna (Bułgaria)

More
13 years 4 months ago - 11 years 6 months ago #93449 by paczek
Większość już wie, ale dla jasności przyszłoroczne Mistrzostwa Świata odbędą się w Bułgarii a dokładniej w nadmorskiej miejscowości VARNA.


Czasu jest sporo, aczkolwiek wiadomo że tym szybciej załatwimy tą sprawę tym lepiej dla nas. Przed chwilą przeglądałem ile kosztują bilety samolotowe (bo chyba ten środek transportu wybieramy?) i do samej Varny są kosmicznie drogie, patrzyłem na drugie lotnisko które podali Bułgarzy w swojej ofercie (Burgas) ale też nie wygląda to wesoło. Dlatego jeśli samolotem to trzeba będzie lecieć do Sofii a stamtąd wynająć jakiegoś busa do Varny.

Druga sprawa, na ile czasu byśmy lecieli tam? Ja byłbym za tym, żeby być tam 10 do 14 dni :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93452 by gomi
Jak dla mnie opcja 10cio dniowa jest optymalna. Na razie czekamy na Bułgarów, aż się określą z konkretną datą, wtedy podejmujemy decyzję o wspólnym transporcie do Varny.

To będą udane wczasy ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93454 by Foka
Pisałem o tym w innym temacie .... najlepiej jechać autem. Zdecydowanie najtaniej, a zakładając wakacje tam to dużo czasu na regenerację po podróży. Zresztą większość ma prawko to raz dwa zleci droga. ja będe miał jedno wolne miejsce.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93468 by xflea
ja też czekam na konkretną datę

w wakacje może będą dodatkowe połączenia do Bułgarii i może też ceny bardziej przystępne

z tego co mi opowiadał Marin co się tam dzieje na drogach i jakie te drogi są to mi się nie bardzo uśmiecha jechać autem...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93481 by dior
Oczywiście bardzo chcę wziąć udział w kolejnych Snsi Days. Planuję wybrać się z dziewczyną, nie wiem, czy tylko na turniej, czy na dłuższy pobyt. W moim przypadku w grę wchodzi wyłącznie transport naziemny, Amelka panicznie boi się latać...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93515 by paczek
a więc znamy już termin przyszłorocznych SensiDays - inaczej niż co roku odbędą się one w ostatni weekend lipca (30-31 lipca) :P


dziwnym trafem akurat 30-tego mam urodziny :P


Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93524 by Foka
Ty masz 30 lipca, a Blazej 2 sierpnia :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago - 13 years 4 months ago #93525 by dzem
też trochę popatrzyłem:)

oprócz opcji samochodowej widzę dwie opcje:
1. Przelot Budapest - Varna - Budapest kosztuje z opłatami 650zl. Na węgry dojazd to dla południowej Polski żaden dramat (np: dla mnie to 450km czyli jak do Wrocka)
2. Wynajem Busa. Policzyłem na szybko bus na 18 osób (na potrzeby wyliczeń przyjąłem Kraków). Wynajem 1350km x 2 + paliwo 10L/100km, 4,6 za litr = 390zl/os. Tej opcji chyba nic nie przebije cenowo i klimatycznie.
Trasa może i ciężka, ale postoje sami wymyślamy, mamy wielu kierowców, więc na raz damy radę albo możemy międzylądowanie gdzieś zrobić.

EDIT: Do ogarnięcia w wersji busowej jest zgranie terminów, aż 18 osób, co może okazać się niemożliwe. Być może trzeba by przeliczyć wersję z 2 busami?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93526 by Foka
Dzem jesteś sporym optymistą bo ja nie sądzę by nawet 9 osób jechało w jednym terminie. Po krótkich rozmowach mam tak :

Foka - 2 tygodnie przed
Romaneq - 7 dni przed
Blazej - tak by być przed i po
Lobo - leci z Londynu
Dżem - na sam turniej (?)

Zostaje Dior, Wodiczko, Paczek, Gomi, Barto i nie wiem, kto może jeszcze jechać :) Oczywiście w kilku przypadkach możesz liczyć te osoby jako dwie bo będą jechać z osobami towarzyszącymi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 years 4 months ago #93527 by Nepus
Po rozmowach z żoną stwierdziliśmy, że na urlop w przyszłym roku udamy się do Bułgarii (tam jeszcze nie byliśmy).
Myślę (jak termin turnieju taki zostanie), że wyjedziemy 21 lipca (jeden nocleg po drodze) i powrót 6 sierpnia.
Jedziemy samochodem z dzieckiem i jako że na urlop (16 dni) to auto będzie zapchane na maksa więc nikogo nie będę mógł zabrać.
Nasz wyjazd jednak 100% pewny nie jest jeszcze ale wielce prawdopodobny.
Do kiedy trzeba dać 100% odpowiedź?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.247 seconds
Powered by Kunena Forum